lek. dent. Karolina Glanowskalek. dent. Karolina Glanowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Karolina Glanowska

Niesamowicie kompetentna, cierpliwa i miła Pani dr. Tłumaczy każdy krok i sprawia, że stres całkowicie znika. Dba o komfort pacjenta i miłą atmosferę wizyty. Pani Karolina starannie dobiera najlepsze środki, a zabieg stomatologiczny wykonuje pod mikroskopem co dodatkowo podnosi precyzję zabiegu. Serdecznie polecam!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pani Karolina jest niesamowicie zaangażowana, cierpliwa i kochana. Polecam z całego serca!

Najlepsza stomatolog u jakiej do tej pory byłam. Niezwykle miła i delikatna. Zawsze bałam się znieczulenia, pani doktor przekonała mnie do niego. Sam zastrzyk nawet nie wiem kiedy zostaje podany. Pełen profesjonalizm, wizyty u pani doktor są wręcz przyjemnością.

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor miła, uprzejma, cierpliwa. Dba o komfort pacjenta, tłumaczy każdy krok. Niezwykle delikatna,a wykonywany przez Nią zastrzyk znieczulający w ogóle jest nieodczuwalny. Pewna siebie, co udziela się pacjentowi- wie, że trafił w najlepsze ręce. Wizyty u Pani Doktor całkowicie bezstresowe i bezbolesne. Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję.

Przeczytałam Państwa opinie tutaj i zapisałam się na wizytę do Pani doktor. Nie zawiodłam się, nadal leczę u niej zęby. Naprawdę bardzo uprzejma i kompetentna stomatolog. Bezbolesne znieczulenia, pani doktor robi zastrzyki bardzo delikatnie, pacjent nawet nie czuje, kiedy je dostał. Polecam! :)

Bardzo fajnie u pani Karoliny było polecam nic nie bolało. Naprawdę bardzo miła osoba jak daje znieczulenie to nic nie boli mnie 😊😊☺😀

Super podejście do pacjenta, dokładne tłumaczenie przyczyn dolegliwości, profesjonalnie i estetycznie wykonana usługa. Chyba nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty u stomatologa.

Oby więcej takich lekarzy. Mam pełne zaufanie do podejmowanych działań oraz pewność, że nic nie będzie robione na wyrost. Super atmosfera i podejście do leczenia. Pozdrawiam :)

Panią doktor poleciła mi koleżanka. Nigdy nie sądziłam,że u dentysty może być tak przyjemnie i komfortowo :-) Teraz z przyjemnością przyjdę na kolejną wizytę. Delikatnie, precyzyjnie i bez bólu. Polecam Panią doktor!

Bardzo przyjemne wizyty! Siadasz, chwila na znieczulenie (nawet nie wiedziałem kiedy pani Karolina mi je podała, nie patrzę na igły!), potem przyjemna pogawędka by rozluźnić nieco atmosferę(to niestety wcale nie jest standard wśród dentystów) do momentu aż znieczulenie zacznie działać i do roboty: pani Karolina odróżnia się od innych lekarzy wyjątkową delikatnością, podczas pracy używa turbiny z umiarem stopniując obroty (większość dentystów niestety jedzie na pełnym gazie żeby jak najszybciej odbębnić temat), robi to starannie i dokładnie, używa też tego wolnoobrotowego narzędzia. Na koniec plomba została jeszcze wygładzona i wyszlifowana do właściwego kształu - wreszcie po wizycie nie czułem że mam coś nowego w zębie! Może dlatego wizyty u pani Karoliny nie trwają 15 minut tylko dłużej - czułem się naprawdę pacjentem, nie klientem a pani Karolina podchodzi do pracy w 100% rzetelnie.