Jestem psychologiem, seksuologiem, terapeutą.

Jestem psychologiem, seksuologiem, terapeutą.
Z pacjentami pracuję w gabinecie KlinikaGutkowska - prywatne gabinety terapeutyczne www.klinikagutkowska.pl (tel. 608-117-115) oraz on-line poprzez Skype.
Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Prowadzę terapie indywidualne i grupowe.
Specjalizuję się w terapii seksuologicznej, małżeńskiej, rodzinnej.
Zapraszam na spotkanie jeśli borykasz się z:
- zaburzeniami życia seksualnego (np. przedwczesny wytrysk, pochwica, zanik potrzeby seksualnej, ekshibicjonizm, transwestytyzm itp.);
- kryzysem w związku;
- brakiem satysfakcji w życiu;
- depresją:
- nerwicą:
- kłopotami wychowawczymi lub jesteś zaniepokojony rozwojem swojego dziecka;
- Ty lub Twoi bliscy przechodzicie przez trudny okres w swoim życiu (np. zdrada, żałoba, rozwód, coming out itp.)
Zapraszam także osoby, które dążąc do rozwoju osobistego, chcą lepiej poznać siebie - określić swoje potrzeby i możliwości, które chcą wprowadzić w swoje życie pozytywne zmiany i poszerzyć horyzonty.

Kształciłam się na państwowych uniwersytetach - Łódzkim, gdzie w 2006 roku zdobyłam tytuł magistra psychologii oraz Im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie studiowałam seksuologię. W Warszawskim Instytucie Samochodowym kończyłam studia z zakresu psychologii transportu i bezpieczeństwa drogowego. Dodatkowo regularnie uczęszczam na kursy organizowane przez Polski Instytut Ericksonowski oraz szkolenia i konferencje by w sposób stały i wszechstronny podnosić swoje kwalifikacje.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz konsultantem medialnym (stacja TVN).

W naszej Klinice przyjmują także terapeuci innych specjalności.

Zapraszamy do kontaktu klinikagutkowska@wp.pl
bezpośredni nr tel. 608-117-115

Wreszcie widzę świat w kolorowych barwach. Długo na to czekałam. Niestety - po odejściu partnera wszystko runęło- pojawiła się niechęć do życia, strach, żal do siebie i świata... nie spałam, nie jadłam. Jak mnie ktoś zmusił do jedzenia - wymiotowałam. Siostra siła zawiozła mnie na terapie do Pani Karoliny do Kliniki Gutkowska. Płacz na terapii, płacz po powrocie do domu , brak wiary, ale chodziłam. Po kilku wizytach zaczęłam odczuwa ulgę, jakiś spokój, którego od dawna nie czułam, nawet gdy się rozchorowałam i nie mogłam pójść na terapie czułam że mi tego bardzo brakuje, spróbowałam też wtedy rozmowy przez skype. Teraz widzę jak bardzo tego potrzebowałam, jak się zatraciłam w tym wszystkim i dopiero psycholog uzmysłowiła mi, co sie ze mna stało, że musze się otrząsnąć, bo życie trwa dalej. Pomogła mi. Pomaga nadal i to bardzo skutecznie. Pomaga mi zmienic życie na lepsze. Wspaniała osoba

Same najwyższe oceny - Pani Psycholog jest bardzo pomocnym specjalistą. Ma wiedze, podejście i ciepło w głosie. Bardzo profesjonalna. Bardzo pomogła mi pogodzić się ze stratą najbliższych i wrócić do normalnego zycia . Polecam Panią Psycholog

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu. Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania. Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia. Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.

Jeśli ktoś z Was szuka psychologa to naprawde proponuje doktor Gutkowską. Byłam już w życiu u kilku lepszych, gorszych ale Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, pare razy do niej dzwoniłam i zawsze mi pomagała. Z jej usług skorzystała tez moja koleżanka która miała problemy z dzieckiem i musze przyznac że ma takie samo zdanie jak ja. Mam nadzieje ze wam też pomoże bo wiem jak w zyciu potrzebne jest wsparcie którego nie mozna znaleźć wśród najblizszych