lek. dent. Karolina Kasprzak-Kwilińska

nie zrobila na mnie dobrego wrazenia,koszt niewielki,ale pani nie wytlumaczyla nic,bo miala spoznienie

Usługa - profesjonalna, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Pani doktor tłumaczy dokładnie co i jak będzie wykonywane, bez pośpiechu i nerwów. Także podczas całego zabiegu/wizyty trwa rozmowa z pacjentem co rozładowuje napięcie oraz sprawia iż wizyta przebiega szybko i w przyjemnej dla pacjenta atmosferze. Wizyta w gabinecie jest bardzo miłym zaskoczeniem dla osób, które tak jak i ja były tam pierwszy raz. Polecam, zwłaszcza iż wciąż na rynku brak tak profesjonalnych gabinetów i dobrych stomatologów.

Pełen profesjonalizm! Polecam gorąco. p. Karolina wszystko dokładnie tłumaczy i ma dobre podejście do pacjenta. Gabinet stomatologiczny bardzo nowoczesny.

dzięki Pani Karolinie z niecierpliwością czekam na wizytę, z przyjemnością na nią idę i z uśmiechem z niej wychodzę. a do tej pory bałam się dentysty. cudowna pani stomatolog. profesjonalistka w każdym calu. można się zakochać od pierwszej wizyty. nie sądziłam, że można się na fotelu dentystycznym aż tak odprężyć. od serca i od zęba - polecam z całą odpowiedzialnością.

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Fachowiec w każdym calu a przy tym miła ,delikatna i bardzo cierpliwa. Atmosfera w gabinecie wspaniała.Nowoczesny sprzęt i ciepła aranżacja wnętrza daje poczucie bezpieczeństwa.Polecam wszystkim a zwłaszcza tym bojącym się.

Bardzo uprzejma Pani Doktor, dużo mówi co robi, jest delikatna, czysta, bardzo dobrze leczy. polecam.