mgr Karolina Margraf

Psycholog, Psychoterapeuta

2,9

Polecam. Dobre podejście do pacjenta. Dogodne dla mnie terminy spotkań. Miło i wygodnie. Czasem niechce się wychodzić z gabinetu

Jeśli szukacie prawdziwej pomocy, a nie mydlenia oczu, zgłoście się do Pani Karoliny. To Kobieta która jest bardzo dobrym psychologiem oraz posiada duża mądrość życiowa a dzięki temu jeszcze łatwiej jest się otworzyć, bo widać i czuć że jest się po prostu rozumianym i wspieranym. Zawsze będę wdzięczna Pani Karolinie, za opiekę i wsparcie w okropnym momencie życia, a przede wszystkim dodanie siły by iść dalej. Dzięki niej mogę iść już sama ❤️

Dzięki niej mogę iść już sama ❤️

Polecam, kompetentna i oddana pacjentom. W kryzysowych sytuacjach potrafila pomóc. Tłumaczy wszystko po kolei w prosty sposób.

Pani kompletnie nie wiedziała co robić i jak zacząć. Podczas wizyty siedziała,, z nosem w telefonie", cały czas zerkała na zegarek. Nie polecam. Szkoda pieniędzy, czasu i zdrowia.

Nikomu nie polecam. Bardzo przykre doświadczenia z tą panią. Brak kompetencji, wiedzy i podejścia. Nigdy więcej kontaktu z tą panią

Strata czasu, nerwów i pieniędzy. Brak kompetencji, pseudo specjalistka, która uważa, że pozjadała wszystkie rozumy. Do tego Pani,, psycholog" kasuje nieprzychylne opinie, widocznie wygórowane ego jest ważniejsze od dobra pacjenta. Nie polecam nikomu wizyty.

Nikomu nie polecam!!! Najgorszy psycholog na świecie. Ta Pani powinna pracować w masarni, a nie z ludźmi.

Pełen profesjonalizm. Pani Karolina potrafi rozmawiać i wyciągać wnioski. Szuka źródła problemu. Poświęca maksimum czasu, słucha, zadaje pytania, daje zadania domowe, co pozwala na głęboka analizę problemów, które zazwyczaj mają różne podłoża. POLECAM!

POLECAM!

100%zadowolenie. Szczerze polecam. Rozwiązane wszystkie problem. Kompetencja na najwyższym poziomie.

100%zadowolenie. Szczerze polecam.
Rozwiązane wszystkie problem. Kompetencja na najwyższym poziomie.

Od października 2018 roku regularnie uczęszczam do Pani Karoliny. Widzę ogromne postępy w moim myśleniu a co za tym idzie również w życiu. W ciężkich momentach jestem motywowania co daje mi siłę do działania. W tym okresie wzmocnilam swoją asertywność i udalo mi się zakończyć toksyczny związek z osobą uzależniona, manipulującą, stosującą zastraszanie i przemoc domowa zarówno psychiczną jak i fizyczną. Polecam Panią Karolinę całym sercem! Dzięki jej fachowej pomocy stoję na nogach i godnie patrzę w lustro.