dr Karolina Mazurkiewicz

Chirurg stomatolog

Panicznie bałam się ekstrakcji zęba, bo było to dla mnie coś nieznanego. Dr Mazurkiewicz zrobiła to szybko i naprawdę zupełnie bezboleśnie! Od zabiegu minęło 9 godz. a ja nie mam żadnej opuchlizny i nie zażyłam żadnej tabletki przeciwbólowej :) Cena usługi niewygórowana (byłam w Kryspin Dent)- moim zdaniem taka jak wszędzie. Szczerze polecam!

Delikatna, a przy tym miła i uprzejma osoba. Usuwała chirurgicznie korzenie, które pozostały po dwóch starych zębach. Nic a nic nie bolało.

Doktorka bez wątpienia godna polecenia. Byłam jej pacjentka już dwa razy. Jest opanowana i bardzo sympatyczna przez co kiedy przeprowadza leczenia nie ma najmniejszego stresu.

W zeszłym tygodniu doktor Mazurkiewicz usunęła mi ósemkę, zabieg wydaje się prosty bo co to za trudność wyrwać zęba ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Pani Karolina zrobiła to tak delikatnie i fachowo że opuchlizna po zabiegu była znikoma, jeszcze nikt nigdy tak delikatnie nie usunął mi zęba. Wydaje się że to nic ale pół roku temu też usuwałem ósemkę u innego gdańskiego chirurga, z grzeczności tylko nie napiszę u kogo i tak zmasakrował mi dziąsło że musiałem brać mocne przeciwbólowe i czułem się jakby mi ktoś młotem przywalił o wyglądzie jak po włożeniu głowy do ula nie wspominając… Teraz zęby robię tylko u kobiet, są w tym delikatniejsze, a Pani Karolina to mistrzostwo świata!

Swego czasu pani doktor wstawiła mi implant zębowy, byłem wtedy przed 30 i miałem do wyboru wstawienie implantu albo nie robienie niczego bo szkoda mi było szlifować zdrowych zębów pod most. Wybrałem więc implant który sprawuje się tak dobrze że już o nim zapomniałem że go mam. Jestem zadowolony na 100 procent.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Gdańsk"?

Dariusz Kutella

80-890 Gdańsk
Centrum Stomatologiczne EURO DENT
Kołobrzeska 39F
80-288 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowo-Rodzinnej "PULS-MEDIC"
Chałubińskiego 23
80-809 Gdańsk