dr Karolina Mazurkiewicz

Chirurg stomatolog

Panicznie bałam się ekstrakcji zęba, bo było to dla mnie coś nieznanego. Dr Mazurkiewicz zrobiła to szybko i naprawdę zupełnie bezboleśnie! Od zabiegu minęło 9 godz. a ja nie mam żadnej opuchlizny i nie zażyłam żadnej tabletki przeciwbólowej :) Cena usługi niewygórowana (byłam w Kryspin Dent)- moim zdaniem taka jak wszędzie. Szczerze polecam!

Delikatna, a przy tym miła i uprzejma osoba. Usuwała chirurgicznie korzenie, które pozostały po dwóch starych zębach. Nic a nic nie bolało.

Doktorka bez wątpienia godna polecenia. Byłam jej pacjentka już dwa razy. Jest opanowana i bardzo sympatyczna przez co kiedy przeprowadza leczenia nie ma najmniejszego stresu.

W zeszłym tygodniu doktor Mazurkiewicz usunęła mi ósemkę, zabieg wydaje się prosty bo co to za trudność wyrwać zęba ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Pani Karolina zrobiła to tak delikatnie i fachowo że opuchlizna po zabiegu była znikoma, jeszcze nikt nigdy tak delikatnie nie usunął mi zęba. Wydaje się że to nic ale pół roku temu też usuwałem ósemkę u innego gdańskiego chirurga, z grzeczności tylko nie napiszę u kogo i tak zmasakrował mi dziąsło że musiałem brać mocne przeciwbólowe i czułem się jakby mi ktoś młotem przywalił o wyglądzie jak po włożeniu głowy do ula nie wspominając… Teraz zęby robię tylko u kobiet, są w tym delikatniejsze, a Pani Karolina to mistrzostwo świata!

Swego czasu pani doktor wstawiła mi implant zębowy, byłem wtedy przed 30 i miałem do wyboru wstawienie implantu albo nie robienie niczego bo szkoda mi było szlifować zdrowych zębów pod most. Wybrałem więc implant który sprawuje się tak dobrze że już o nim zapomniałem że go mam. Jestem zadowolony na 100 procent.

U doktor Mazurkiewicz przeszedłem zabieg podniesienia dna zatoki, trzeba było to zrobić żeby dało się wszczepić implant. Pani doktor przeprowadziła zabieg bardzo sprawnie, widać że zajmuje się takimi przypadkami na co dzień i ma w tym wprawę. Cieszę się że trafiłem na takiego lekarza, w sumie to był trochę przypadek ale jak widać szczęście mi dopisało.

Pani Karolina Mazurkiewicz to dentystka profesjonalna i z ogromna wiedza, a przy tym niezwykle sympatyczna. Mialam problemy z nieswierzym oddechem i to wlasnie ona mi pomogla we wlasciwy sposob.

Usunęłam tam ósemkę i muszę powiedzieć, że zrobili na mnie dobre wrażenie. Przede wszystkim zabieg trwał tylko około 15-20 minut. Co więcej, gdy usuwałam tę ósemkę było strasznie gorąco... Pani doktor powiedziała mi, że muszę chłodzić zęba i po zabiegu dała mi taką saszetkę z żelem chłodzącym. Nie wiem, czy dają ją wszystkim, czy tylko gdy jest gorąco, ale fajnie, że tak dbają o to, żeby nie było powikłań.

Najwyższej klasy klinika i najwspanialsza Pani Doktor. Warto odwiedzić kryspindenta, żeby zobaczyć, jak powinna wyglądać klinika dentystyczna. Warto leczyć się u pani doktor za jej uprzejmość, chęć wyjaśnienia każdej wątpliwości, a przede wszystkim za fachowość. Dziękuję pani doktor.