lek. med. Karolina Michalak

Neurolog

Pochodzę z Poznania. Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu.

Pochodzę z Poznania. Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu.
Specjalizację rozpoczęłam w Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie chorych "Dziekanka" w Gnieźnie.
Pracowałam też w Kundiawa General Hospital w Papui Nowej Gwinei.

Przyjechałem z Białogardu na wizytę do Karlina. Jestem bardzo zadowolony.Pani doktor godna polecenia z dużą wiedzą. Potrafi wysłuchać i nie stawia diagnozy zbyt pochopnie, wysłała mnie na badania, teraz oczekuję na kolejną wizytę. W Białogardzie za długo trzeba czekać. Szczerze polecam.

Rzetelna , uczciwa ,kompetentna , po wizycie mogę z czystym sumieniem polecić Panią Karolinę bo bardzo mi pomogła.

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do którego wrócę:)

Młody lekarz z pasją. Pełen profesjonalizm i życzliwość.Bardzo mi pomogła.Poleciłem już znajomym panią doktor.