lek. dent. Karolina Michalska-Bałaga

Pani doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, wszystkie zabiegi przeprowadza delikatnie, precyzyjnie i z uśmiechem. Jest świetną profesjonalistką. Trafiłam do jej gabinetu jako do specjalisty-periodontologa. Pani doktor przeprowadziła wyczerpujący wywiad, zbadała mnie bardzo dokładnie i wnikliwie, zastosowała odpowiednią terapię i udzieliła cennych wskazówek odnośnie dalszego postępowania. Gabinet jest nowy, wyposażony w sprzęt i materiały najwyższej klasy, a ceny są przystępne. Mam porównanie z kilkoma innymi gabinetami i mogę stwierdzić, że Vital-Dent.pl jest jednym z najlepszych w Krakowie, a może nawet NAJLEPSZYM :) Z przyjemnością będę tam wracać :)

Wybrałem się do gabinetu pani doktor za namową mojego kolegi, który leczy się u niej od wielu lat. Wiem, że cały czas poszerza swoją wiedzę i jeździ na szkolenia. Można z nią porozmawiać i zapytać o postępy leczenia. Bardzo mi się podoba, że można na miejscu wykonać wszystkie badania i od razu zobaczyć je na komputerze polecam!

Byłem na wizycie wczoraj, jestem mile zaskoczony. Profesjonalnie, konkretnie i prawie bezboleśnie. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024