lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowskalek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ukończyłam go w 2012 roku. Jednak pochodzę z okolic Wrocławia i po studiach postanowiłam zamieszkać tu na stałe. Dziedziny stomatologii, którymi szczególnie się interesuje to protetyka oraz stomatologia estetyczna, ale staram się podnosić swoje kwalifikacje na każdej płaszczyźnie mojego zawodu. Stale pogłębiam wiedzę poprzez szkolenia. W mojej pracy ważne jest dla mnie jak najlepsze zaopatrzenie medyczne, jak również precyzja i estetyka. Na pierwszym miejscu stawiam sobie dobro i zadowolenie pacjentów, co staram się osiągać przy każdej odbytej wizycie.

Wykonywane badania:
- Zdjęcia RTG cyfrowe

Znajomość języków obcych:
- niemiecki
- angielski

Pani doktor to najbardziej cierpliwa osoba jaka spotkałam do dzieci. Syn był bardzo opornym dzieckiem a Pani doktor Karolina w naszym przypadku dokonała niemożliwego. Syn z uśmiechem zszedł z fotela i na kolejną wizytę jedzie z chęcią. Po kilkudziesięciu wizytach u innych specjalistów wkoncu trafiliśmy na wspaniałą Panią doktor. Polecam

Polecam Panią doktor. Dane znalazłam tu, kontakt bez problemu i płynnie, a Pani doktor na wstępie bardzo zabiegana, ale później na spokojnie wytłumaczyła co będzie robić i nie bolało! Świetny specjalista w swoim fachu, a gabinet przyjemnie wykończony i dobrze wyposażony.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Pomocna, wszystko wytłumaczyła i nie bolało. Nie spieszy się, po mału i dokładnie leczy. Polecam