Od 20 lat jestem pacjentem pani dr Karoliny Szkodny. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego doktora . Jest rewelacyjna pod każdym względem. Wszystkie zabiegi wykonuje bardzo starannie, bezboleśnie i z pełnym profesjonalizmem. Jest osobą bardzo serdeczną i niezwykle pomocną. Jeżeli słucha się rad, wskazówek i zaleceń pani doktor, to możemy być całkowicie spokojni o stan uzębienia. Jestem bardzo wdzięczny pani doktor za wspaniałą opiekę przez tak długie już lata. Mogę z czystym sumieniem polecić panią dr Karolinę Szkodny każdemu poważnie podchodzącemu do leczenia pacjentowi.

Nie wyobrażam sobie lepszego stomatologa. Kwestia organizacyjna na mały minus, niestety system zapisów do zeszytu czasem okazuje się wadliwy. Niemniej jak ktoś chce regularnie dbać o zęby to ciężko o lepszego specjalistę. Warto.

Gorąco polecam Panią Doktor. W gabinecie miła, przyjazna atmosfera, świetne podejście do pacjenta. :)

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek...od kiedy całą rodziną chodzimy do Pani doktor, nie wiemy co to są problemy z zębami. Dokładna, wręcz perfekcyjna w tym co robi z zębami...a regularne czyszczenie i fluoryzacja, której wymaga od swoich pacjentów, to absolutnie podstawa zdrowych zębów, w każdym wieku.

Pani doktor z całą pewnością jest miła i jest świetnym specjalistą, ale przyjmuje nowych pacjentów na pierwszą wizytę za 250zł, a później nie ma dla nich czasu....Czekałam od trzech tygodni z bólem zęba, a panie w rejestracji nawet nie oddzwaniają z terminem...Dentysta dla tych którzy planują ból zęba z wyprzedzeniem, są cierpliwi i mają dużo pieniędzy. Na to ostatnie widać gabinet jest nastawiony...

kombinat,nie polecam liczy się tylko przerób i kasa,przed leczeniem obowiązkowe usuwanie kamienia za 250PLN nie ważne czy potrzebne czy nie. pomimo uzgodnionego terminu zawsze trzeba czekać min 30 min. w drugą stronę panika gdy nie odezwiesz się 1h przed wizytą

pomimo uzgodnionego terminu zawsze trzeba czekać min 30 min.
w drugą stronę panika gdy nie odezwiesz się 1h przed wizytą

Najlepszy dentysta jakiego znam. Ogromna wiedza, doświadczenie, najwyższej jakości kunszt rzemiosła dentystycznego. Bardzo serdeczna. Lekarz dentysta z powołania.

Najlepszy stomatolog jakiego znam (a przeszłam wielu). Cudowna, pełna zaangażowania i w 100% profesjonalna. Pierwszy raz lekarz tak kompleksowo podszedł do moich zębów, zarówno do ich leczenia jak i estetyki.

Chodzimy do Pani dr Karoliny całą rodziną i nie wyobrażamy sobie abyśmy kiedykolwiek mieli zmienić stomatologa! To osoba z prawdziwego i szczerego powołania, kompetentna, profesjonalna a do tego sympatyczna i kontaktowa z wypracowanym podejściem do dzieci i nie tylko:). Nie da się Pani dr nie lubieć! Pozdrawiamy Panią dr i jej fachową ekipę

Lecze zeby u doktor Szkodny od 20 lat i nie wyobrazam sobie, bym zmienil stomatologa. Namowilem juz zone, a teraz namawiam corke, ktora ma roczek.