lek. dent. Karolina Trusiewicz

leczymy się u Pani dr całą rodziną , dzieci polubiły ją i już nie płaczą idąc do lekarza. ja jestem pełna podziwu dla jej podejścia do pacjenta i profesjonalizmu. zastanawiam się nad zaloeniem u niej aparatu synowi bo ludzie chwalą ją za skuteczność leczenia ortodontycznego . jestem tu z polecania i ja również polecam jej gabinet wszystkim.

szczerze powiem, że lepszego lekarza nie znam na Żoliborzu. Profesjonalistka w każdym calu! Nie naciąga na "chore" zęby, leczy te które należy!! Cudowna Pani Doktor - wspaniala dla duzych i malych pacjentow, ci drudzy uwielbiaja wprost ciocie Karolinę :) nasz synek 5 lat uwielbia chodzic do cioci Karoliny i w ogole sie nie boi. W gabinecie duzo bajek w monitorze do ogladania podczas zabiegu dla dzieciaczkow i ciekawe programy dla dorosłych- takrze pacjent zapomina o zabiegu i spędza czas bezstresowo. Polecam i dziekuje:)

trafiłam tam z ulicy i Pani dr miała dla mnie czas, porozmawiała i starała się wyjaśnić jaki widzi plan leczenia, zyskała moje zaufanie bo jest konkretna i rzeczowa. zapisałam się na wizytę. zobaczymy jak będzie

Serdecznie polecam Panią Doktor :-) Jest niesamowicie dobrym specjalistą. Obawiałam się że z racji wieku z moimi krzywymi zębami niewiele da się zrobić, jednak profesjonalne podejście i wielka wiedza Pani Doktor sprawiły że teraz mam piękne proste zęby i mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Pani Doktor jest osobą ciepłą i spokojną, a wizyty przebiegają w sympatycznej atmosferze. Chciałabym także zaznaczyć niesamowite podejście do dzieci, pełne spokoju.

jestem prawie po roku noszenia aparatu i efekty są zadowalające, zapłaciłem mniej niż w gabinecie obok więc polecam wszystkim szanującym pieniądze.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134