Karolina Walczak

Najlepszy Pediatra z jakimi się dotychczas spotkałam!! Indywidualne podejście do pacjenta , dokładne badanie i obszerny wywiad ,a do tego świetna pomoc i wyjaśnienie dokładnie choroby bardzo uspokaja rodzica a diagnoza zazwyczaj w punkt . Polecam ,polecam ,polecam .

Pani dr Super co prawda konsultowałam tylko wyniki badań ale podejście do sprawy profesjonalne Wytłumaczyła i zapisała pani dr co trzeba, nie zostawiła nas tylko z omowinymi wynikami na weekend .Jestem pod wrażeniem tak szybkiego i konkretnego odzewu że strony pani dr.

Pani doktor jest świetna! Córka ją uwielbia ;) zawsze trafna diagnoza. Dziecko bardzo dokładnie zbadane! Oby więcej takich specjalistów! ;) pozdrawiam!

Zdecydowanie polecam!!!! Wykryła u mojej córeczki mononukleozę z która inny lekarz walczył dwoma antybiotykami. To lekarz dokładny, rzetelny w każdej chwili udzieli pomocy i rady. Potrafi uspokoić rodzica i rzetelnie zdiagnozować dziecko. Ma świetny kontakt z dzieckiem. Takich lekarzy powinno być więcej. Szczerze polecam.

Zdecydowanie polecam!!!!

Cudowne podejście do dziecka jasno o rzetelnie wytłumaczona choroba pani doktor pomocna i życzliwa nigdy nie spotkałam tak dokładnego lekarza który w gabinecie robi dzuecku wymaz zeby niepotrzebnie nie faszerować antybiotykiem bardzo przejęła się częstymi zapaleniami płuc dziecka i wypisała skierowanie ma testy jestem bardzo wdzięczna

Jest to lekarz jakchi mało,w pełni oddana pacjentowi rodzica nigdy nie odesłała bez pomocy bądź informacji, zawsze dostępna i z uśmiechem na twarzy przyjmujaca pacjenta. Polecam na 10000%

Zdecydowanie polecam!!!Jest jak na razie jedynym pediatrą do którego mam zaufanie.Dziecko jest dokładnie zbadane jak również dokładnie udzielona jest porada i przebieg leczenia,nie muszę niczego się dopytywać.Pani Walczak jest bardzo uprzejma i ma świetny kontakt zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem.POLECAM!!!

Pani doktor jest bardzo miła i kontaktowa, udziela wszystkich informacji o jakie prosiłam. Zdecydowanie wzbudza zaufanie.