lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

Pełen profesjonalizm, do takich lekarzy warto wracać, bezbolesne usunięcie zęba. Polecam leczenie u dr Karoliny.

Rewelacyjne bezbolesne usunięcie zęba.Uprzejmość i dużo empatii.Bardzo polecam p.dr.Karolinę Wolniak-Płoszaj. Małgorzata

Rewelacyjne bezbolesne usunięcie zęba.Uprzejmość i dużo empatii.Bardzo polecam
p.dr.Karolinę Wolniak-Płoszaj.
Małgorzata

Witam, Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-))) Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy. Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Katarzyna Gruczyńska

Witam,
Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-)))
Katarzyna Gruczyńska

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna,a przy tym konkretna w sprawach leczenia. Dokładnie wyjaśniła mi na czym polegał mój problem i metody leczenia. Leczenie przebiegało bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor, do której z pewnością wrócę.

Pełen profesjonalizm, miła i sympatyczna Pani Doktor. Podejście indywidualne w zależności od występującego problemu. Duży pozytyw.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Luboń"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6