lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

Pełen profesjonalizm, do takich lekarzy warto wracać, bezbolesne usunięcie zęba. Polecam leczenie u dr Karoliny.

Rewelacyjne bezbolesne usunięcie zęba.Uprzejmość i dużo empatii.Bardzo polecam p.dr.Karolinę Wolniak-Płoszaj. Małgorzata

Rewelacyjne bezbolesne usunięcie zęba.Uprzejmość i dużo empatii.Bardzo polecam
p.dr.Karolinę Wolniak-Płoszaj.
Małgorzata

Witam, Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-))) Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy. Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Katarzyna Gruczyńska

Witam,
Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-)))
Katarzyna Gruczyńska

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna,a przy tym konkretna w sprawach leczenia. Dokładnie wyjaśniła mi na czym polegał mój problem i metody leczenia. Leczenie przebiegało bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor, do której z pewnością wrócę.

Pełen profesjonalizm, miła i sympatyczna Pani Doktor. Podejście indywidualne w zależności od występującego problemu. Duży pozytyw.

Najlepsza Pani Doktor u której byłam! ubytki - bezbolesne i bardzo dokładne, usunięcie zęba - bezboleśnie , szybko, sprawnie, znieczulenia bardzo delikatnie podawane. takich lekarzy jak najwięcej polecam dr Karolinę z całego serca! :)

Najlepsza Pani Doktor u której byłam!
ubytki - bezbolesne i bardzo dokładne,
usunięcie zęba - bezboleśnie , szybko, sprawnie,
znieczulenia bardzo delikatnie podawane.

takich lekarzy jak najwięcej
polecam dr Karolinę z całego serca! :)

Najlepsza Pani Doktor u której byłam dotychczas! ubytki - bezbolesne, bardzo dokładnie zrobione usunięcie zęba - bardzo szybkie, sprawne i bezbolesne. Takich lekarzy jak najwięcej :) Polecam!

Najlepsza Pani Doktor u której byłam dotychczas!
ubytki - bezbolesne, bardzo dokładnie zrobione
usunięcie zęba - bardzo szybkie, sprawne i bezbolesne.
Takich lekarzy jak najwięcej :)
Polecam!

Osoba uprzejma, kompetentna i zaangażowana. Stara się rozwiązać problem do końca. Polecam dorosłym, dla dzieci i młodzieży bojącej się - trudno powiedzieć.