lek. dent. Karolina Ziemba

Pani Karolina to najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam. W tamtym roku Pani doktor zrobiła mi pełną rekonstrukcję zęba, z którym od tamtego momentu nie mam problemów. Ostatnio musiałam mieć przeprowadzone leczenie kanałowe, którego się bardzo bałam. Jednak u Pani Karoliny przebiegło bezboleśnie i pomimo tego iż trwało ono bardzo długo czułam się spokojnie, gdyż krok po kroku byłam informowana co się dzieję. Polecam serdecznie !

Doktor Ziemba jest ogromnie miła i wyrozumiała! Ma przy tym bardzo dużą wiedzę, jest cierpliwa, niezwykle staranna i przede wszystkim potrafi nie tylko wyleczyć, ale też wysłuchać pacjentów. Przyszedłem do niej z ogromnym bólem dolnego zęba. Leczenie dało świetne efekty.

Opinie napisane na tym portalu to chyba znajomi musieli wypisac na prosbe ów "pani doktor". Nie dość że źle zrobiła wypełnienie ktore wypadlo po tygodniu, to jeszcze skierowała mnie "gdzie indziej" w momencie gdy z bólem zwróciłem się o ponowna pomo.Dno! Nie polecam nikomu.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Karoliny Ziemby. Jest delikatna i rozumie obawy pacjenta. Gorąco polecam!

do Pani dr idzie się z przyjemnością,nic nie boli,dr jest bardzo miła,delikatna,troszczy się o pacjenta,wszystko wytłumaczy-przewidzi.Polecam.

Miła i sympatyczna Pani doktor, wizyty są sprawne i konkretne. dużym plusem jest to że doktor tłumaczy krok po kroku!

bardzo fajna Pani dentystka, bezbolesne i miłe wizyty a do tego jest bardzo rzeczowa! polecam bo przynajmniej u niej nie da się stresować