lekarz Katarzyna Adamczewska

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka gdy już miała komplet. Nie pidaje antybiotyków bez konieczności, gdy moje półroczne dziecko zachorowało, Pani doktor dała telefon do siebie by dzwonić w razie pogorszenia stanu, ponieważ następnego dnia nie przyjmowała w przychodni. Moje dzieci nie stresują się w jej obecności, cieszę się, że ma ona je pod swoją opieką.

Bardzo miła, wrażliwa i empatyczna. Nie patrzy nerwowo na zegarek, poświęca maksymalną ilość czasu dla małych pacjentów. Odpowiada na każde pytania rodzica, a dzieci ją kochają to chyba najlepsza rekomendacja :)