lek. med. Katarzyna Bandrowska

Pani Kasia Bandrowska jest lekarzem z powołania. Kompetentna, profesjonalna, przy tym bardzo empatyczna. Badanie jest dokładne, a jednocześnie delikatne. Pani doktor wyjaśnia, odpowiada na pytania, jest bardzo cierpliwa. Polecam w 100 procentach.

DZIĘKI WYDANEJ OD RĘKI DOKUMENTACJI (USG PIERSI -WIZYTA W PAŹDZIERNIKU 2018 R.) ZOSTAŁAM PODDANA BIOPSJI W CIĄGU CZTERECH DNI. JESTEM WDZIĘCZNA PANI DOKTOR ZA ZROZUMIENIE I POMOC

Pani doktor prowadziła moją ciążę o która bardzo długo się starałam. Zdiagnozowane mialam przez pania doktor PCOS i niedoczynnosc tarczycy. Ciaza rowniez nie przebiegała ksiazkowo. Pani doktor zawsze słuzyła pomoca zarowno w gabinecie jak i w szpitalu. Zlecala duzo badań, ale teraz wiem ze bylo warto. Ciesze sie piekna, zdrowa polroczna córeczką. polecam. Sa długie terminy ale nie zamienie pani doktor na zadnego innego lekarza

Bardzo dobra Pani Doktor , ma super podejście do pacjentów . Bardzo dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na zadawane pytania . Jestem z Pani Doktor bardzo zadowolona . Dzięki Pani Dr. Bandrowskiej urodziłam zdrowego synka za co bardzo dziękuję .