lekarz Katarzyna Bańska

mam do pani doktor zaufanie bo umiejetnosci posiada jezeli pracuje w klinice kardiologicznej dziekuje pani doktor klania sie pacjent mieczyslaw kulaga

Pani Dr jest już również kardiologiem (czego tu nie uwzględniono). Duża wiedza Pani Dr daje się łatwo zauważyć a pozytywne nastawienie do pacjenta pozwala na dobry kontakt. Polecam.

Polecam.

Polecam gorąco Panią doktor - jest doskonałą specjalistką, poświęca dużo czasu na swojej wizycie, jest uprzejma i sympatyczna.

polecam pani doktor ze wzgledu na uprzejmosc-grzecznosc fachowosc wysokie poczucie obowiazku do pacjenta pani doktor godna w100% polecam