lekarz Katarzyna Bielak-Szcześniak

Pani doktor zawsze pomoże i wszystko wyjaśni. Polecam!

Jestem mamą dwóch małych pacjentów Pani Doktor (5 lat , 8 miesiecy) I z przykrością dziś wystawiam te opinie, ale niestety ostatnimi czasy wizyty z dziećmi u Pani Doktor to kpina. Brak zainteresowania, poświęconego czasu, krótkie nie dokładne badanie, leczenie nie przynoszące skutku, rozmowy prywatne w trakcie trwania całej wizyty, która już i tak z niemowlakiem nie należy do spokojnych. Uważam że są granice i odrobina szacunku każdemu się należy a szczególnie dziś go nie otrzymałam. Ta opinia nie jest wystawiona na podstawie ostatniej wizyty tylko jest moimi spostrzeżeniami po ostatnich kilku. Niestety już nie polecam

Super pani dr. Jeżeli ktoś pisze ze nie uprzejma i takie tam to ma chyba muchy w nosie i jest nie wiadomo kim.Konkretna diagnoza,szybka a przy tym kompleksowo zbadane dzieciątko, oby więcej takich lekarzy,a będzie lepiej.Polecam

Profesjonalny lekarz z powołania. Świetna, dobra i mądra kobieta. Oby więcej takich ludzi. Bardzo polecam!!!

Wizyta w centrum prywatnym powinna gwarantować uprzejme i kompetentne podejście do pacjenta. W przypadku tej Pani nie może być mowy o takiej prawidłowości. Przygotowanie kozetki przez tego "lekarza" polegało na rzuceniu zmiętego papierowego ręcznika. Samo badanie dalekie było nie tylko od standardu Medicover, ale i od każdej wizyty jaką do tej pory odbyliśmy (a były to cztery wizyty położnej środowiskowej, trzy wizyty u pediatry w przychodni "rejonowej" oraz jedna na pogotowiu ratunkowym). Dziecko zostało potraktowane jak worek ziemniaków, przerzucany bez najmniejszej dbałości o komfort tego małego pacjenta - w związku z czym dziecko pierwszy raz wpadło w taką histerię, że nie dało się jej uspokoić. Opinia o kompetencji wynika ze stwierdzenia lekarki, iż dziecko do dzisiaj (5 tygodniowe) jest mocno zażółcone - po przeczytaniu opinii położnej z książeczki zdrowia dziecka zweryfikowała swoją opinię mówiąc, iż wygląd taki to "pewnie wina oświetlenia".

Pani doktor naprawdę godna polecenia. Wspaniale podejście do dzieci, wzbudza zaufanie, konkretna chętnie udziela wyczepującej odpowiedzi na zadane pytania.

Bardzo trafne diagnozy, patrzy kompleksowo i zdroworozsądkowo, wszystko dokładnie tłumaczy, uważnie słucha, cieszy się jak jest poprawa u dzieciaczka i jest bardzo miła. Zawsze wychodzę od niej mniej zmartwiona i z poczuciem, że moje dziecko zostało rzetelnie zdiagnozowane. Leczy mi córkę od kilku lat i ma 100% trafień jeśli chodzi o diagnozy. Ostrożna z antybiotykami. Mam do niej pełne zaufanie.

Cudowna Pani doktor. zawsze trafnie postawi diagnoze u moich dzieci. jest bardzo mila i uprzejma. zawsze odbiera telefon lub oddzwania. dobrze ze jest:-)

Kompetenta, miła, zawsze pomocna. ZAWSZE odbiera telefon, konsultuje chorobę nawet jeśli ma urlop, na wizycie poświęca tyle czasu ile trzeba. Nasze dzieci ją uwielbiają! Leczy homeopatycznie, jest ostrożna z antybiotykami.