lekarz Katarzyna Bielak-Szcześniak

Pediatra

Super pani dr. Jeżeli ktoś pisze ze nie uprzejma i takie tam to ma chyba muchy w nosie i jest nie wiadomo kim.Konkretna diagnoza,szybka a przy tym kompleksowo zbadane dzieciątko, oby więcej takich lekarzy,a będzie lepiej.Polecam

Profesjonalny lekarz z powołania. Świetna, dobra i mądra kobieta. Oby więcej takich ludzi. Bardzo polecam!!!

Wizyta w centrum prywatnym powinna gwarantować uprzejme i kompetentne podejście do pacjenta. W przypadku tej Pani nie może być mowy o takiej prawidłowości. Przygotowanie kozetki przez tego "lekarza" polegało na rzuceniu zmiętego papierowego ręcznika. Samo badanie dalekie było nie tylko od standardu Medicover, ale i od każdej wizyty jaką do tej pory odbyliśmy (a były to cztery wizyty położnej środowiskowej, trzy wizyty u pediatry w przychodni "rejonowej" oraz jedna na pogotowiu ratunkowym). Dziecko zostało potraktowane jak worek ziemniaków, przerzucany bez najmniejszej dbałości o komfort tego małego pacjenta - w związku z czym dziecko pierwszy raz wpadło w taką histerię, że nie dało się jej uspokoić. Opinia o kompetencji wynika ze stwierdzenia lekarki, iż dziecko do dzisiaj (5 tygodniowe) jest mocno zażółcone - po przeczytaniu opinii położnej z książeczki zdrowia dziecka zweryfikowała swoją opinię mówiąc, iż wygląd taki to "pewnie wina oświetlenia".

Pani doktor naprawdę godna polecenia. Wspaniale podejście do dzieci, wzbudza zaufanie, konkretna chętnie udziela wyczepującej odpowiedzi na zadane pytania.

Bardzo trafne diagnozy, patrzy kompleksowo i zdroworozsądkowo, wszystko dokładnie tłumaczy, uważnie słucha, cieszy się jak jest poprawa u dzieciaczka i jest bardzo miła. Zawsze wychodzę od niej mniej zmartwiona i z poczuciem, że moje dziecko zostało rzetelnie zdiagnozowane. Leczy mi córkę od kilku lat i ma 100% trafień jeśli chodzi o diagnozy. Ostrożna z antybiotykami. Mam do niej pełne zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24