Katarzyna Bieńkowska

Logopeda

Niski poziom wiedzy. Ta pani za dużo mówi nie na temat i nie przekłada się to na wartość merytoryczną. Od razu widać, że ta pani nie posiada profesjonalnej wiedzy medycznej i nie ma pojęcia nawet o podstawowych zabiegach medycznych. To od razu pozna osoba, która, która wnikliwe studiowała medycynę. Taka „terapia” jest dość udawana, a rodzic może sobie ją sam z dzieckiem przeprowadzać w domu bez tracenia czasu.

Logopeda idealny - oddana swojej pracy, poświęcająca serce dzieciom i czas rodzicom, którzy potrzebują wsparcia.

Pokochałam Pania Kasie miłością pełną wdzięczności za to jak nas przyjeła i prowadzi.Czuje że kocha swoja prace i dzieci, a rodzice jak zasłużą to i po uszach dostaną!

Wśród wielu terapeutów mowy, Pani Kasia wzbudza szacunek i podziw zarówno wśród rodziców jak i dzieci.Cenie za wyjątkową szczerość i ogromną wiedzę na temat rehabilitacji dziecka niesłyszącego.Warto dojechać nawet z innego województwa na konsultacje!!!

Jedyna taka specjalistka na podkarpaciu :) Jestem zachwycona jej podejściem do leczenia dzieci. gorąco polecam !