mgr Katarzyna Bilnik-Barańskamgr Katarzyna Bilnik-Barańska - zdjęcie profilowe

Psycholog

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką
Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS oraz
Szkoły Coachów i Trenerów Grupy TROP.

Pracuję w Laboratorium ...

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką
Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS oraz
Szkoły Coachów i Trenerów Grupy TROP.

Pracuję w Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA w
Katowicach (www.strukturalab.pl).

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, par i
małżeństw oraz interwencję kryzysową. Zajmuję się
również psychodietetyką i zaburzeniami odżywiania.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej a swoje kompetencje podnoszę na 4-letnim kursie akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.
Jestem absolwentką całościowego Kursu Interwencji Kryzysowej, jak również ukończyłam kurs z jej podstaw.
Odbyłam szkolenia z interwencji w sytuacji straty dziecka, kurs terapii par i małżeństw oraz kurs terapii zaburzeń
odżywiania.

W mojej pracy koncentruję się na spójności wewnętrznej,
samoświadomości i poczuciu własnej wartości oraz kierujęsię zasadami etyki zawodu psychologa i psychoterapeuty.
Dodatkowo zajmuję się również coachingiem indywidualnym i grupowym oraz warsztatami z zakresu rozwoju osobistego.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz pracuję pod stałą superwizją indywidualną i grupową.

Oferuję wsparcie w zakresie:

- obniżony nastrój, depresja
- nerwica, lęki i fobie
- trudności w relacjach z partnerem, rozstanie
- stres i jego konsekwencje
- zaburzenia emocjonalne
- strata, żałoba
- interwencja kryzysowa dla kobiet w okresie okołoporodowym
- psychodietetyka
- zmiany życiowe
- coaching i rozwój osobisty

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Nie będę oryginalna w swojej opinii, ale Pani Kasia, to prawdziwy lekarz duszy z powołania :). Od razu po wejściu z gabinetu czuć ciepło, otwartość i empatię, co i mnie pozwoliło się bardziej otworzyć. Była świetnym drogowskazem, doradcą i towarzyszem w mojej drodze do pokonania własnych demonów, dzięki czemu bardzo szybko udało mi się je pokonać, za co z pewnością będę Pani Kasi dozgonnie wdzięczna! Pani Kasiu, proszę robić to co Pani robi dalej, bo wychodzi Pani to świetnie! :)

Dziękuję Pani Katarzynie za jej wiarę, optymizm i zaangażowanie! Bardzo mnie uspokoiła i ukształtowały mi się dalsze moje działania. Dobrze, że tu znalazłem taką Panią psycholog i uważam, że w pełni zasługuje na polecenie innym osobom szukającym pomocy.

Pani Kasia jest życzliwą, sympatyczną i kompetentną osobą. Pomogła mi - i to bardzo. Dzięki jej pomocy, podpowiedziom i sugestiom odnalazłem się ponownie w realiach życia. Natchnęła mnie dużą dawką optymizmu za co jestem jej niezmiernie wdzięczny. DZIĘKUJĘ!.

DZIĘKUJĘ!.

Idealna, pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście, poczucie humoru. Miła i kompetentna. Godna polecania. Najlepszy specjalista jakiego poznałam ;-)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii