mgr Katarzyna Bilnik-Barańskamgr Katarzyna Bilnik-Barańska - zdjęcie profilowe

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psycholog, Psychoterapeuta

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, w trakcie specjalizacji z psychoterapii w nurcie ericksonowskim.

Pracuję w Laboratorium ...

Pracuję w Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA w Katowicach oraz w  Psyche&co. Pracownia Psychoterapii.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, par i małżeństw oraz interwencję kryzysową.
Oferuję również wsparcie w zakresie psychologii sportu.

Pracuję w nurcie ericksonowskim a swoje kompetencje podnoszę na 4-letn...

Polecam tego terapeutę. Kompetentna, uprzejma, szczegółowo tłumaczy z czego biorą się problemy i pomaga je rozwiązać. Nie daje gotowych rozwiązań, tylko skłania do myślenia i refleksji nad sobą.

Osoba kompetentna, przedstawia trafne diagnozy, miła, z poczuciem humoru. Ma dużą wiedzę i z tego co wiem wciąż się rozwija. Polecam

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasię. Jest bardzo sympatyczna, miła i otwarta, dzięki czemu rozmowa nawet na najtrudniejsze tematy nie jest bardzo stresująca a wręcz przyjemna. Wysłuchuje wszystkiego, co druga osoba ma do powiedzenia i zadaje bardzo ciekawe, dające do myślenia pytania. Mam wrażenie, że potrafi sprawić, że każdy problem po spotkaniu z nią jest troszkę mniejszy.

Naprawdę wspaniały psycholog. Trafiłam do Pani Katarzyny z dość sceptycznym podejściem do terapeutów( przerobiłam ich przynajmniej kilku). Ujęła mnie swoim zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem, a przy tym nie czułam się traktowana "z góry". Bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Myślę, że dużo robi jej otwartość na drugiego człowieka i absolutnie zaraźliwy uśmiech. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Katowice"?

Kościuszki 24 lok. 4
40-048 Katowice

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU
ul. Rymera 4/8
Katowice
Synergia Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Sądowa 5A
Jaworzno
Ośrodek Psychoterapii i Psychoprofilaktyki "zdrowa psychika"
40-952 Katowice

Gabinet psychoterapii