lekarz Katarzyna Blusiewicz

Laryngolog

Pani Kasia jest wspaniałą specjalistką o szerokiej wiedzy, patrzy na dolegliwości holistycznie i nie przepisuje od razu antybiotyków jak większość. Mam do niej zaufanie i chociaż mieszkam w Warszawie to jeśli coś jest nie tak to mam ochotę wrócić do Grajewa specjalnie na wizytę. Potrzebujemy więcej takich lekarzy.

Poszlam z zawrotami glowy a Pani doktor skierowala mnie na badanie krwi jak i inne badania. Okazalo sie, ze mam borelioze! Zaden lekarz przez tyle lat na to nie wpadl. Pelen profesionalizm i troska o pacjenta pierwsza klasa!!!!!!!! Zycze wielu lat zdrowia

Najlepsza! Profesjonalizm. Wiedza. Wspaniałe podejście i wyczucie w pracy. Polecam z całego serca.

Najlepsza!

Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. Kobietka na luzie:)

wspanialy lekarz,polecam.Miła pani doktor starała się wyjaśnic moje dolegliwości.Poświęciła mi dużo czasu.

Polecam Panią doktor Blusiewicz. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor ma wyjątkowe i ciepłe podejście do dzieci. Polecam gorąco !

Polecam gorąco !

Nie bywam czesto u lekarzy. Poza tym mieszkam za granica i zawsze jak mam jakis problem natury laryngologicznej udaje sie do pani Blusiewicz. Zeby tylko wszyscy lekarze tak podchodzili do swojego zawodu i pacjentow. Pozdrawiam

Polecam, w naszym regionie ciezko byloby mi znalezc bardziej zaufanego lekarza!

Polecam, w naszym regionie ciezko byloby mi znalezc bardziej zaufanego lekarza!

Bardzo kompetenta i skuteczna, polecam :)

Bardzo kompetenta i skuteczna, polecam :)

jest bardzą miło panią doktór polecam wszystkim

jest bardzą miło panią doktór polecam wszystkim