lekarz Katarzyna Blusiewicz

Laryngolog

Najlepsza! Profesjonalizm. Wiedza. Wspaniałe podejście i wyczucie w pracy. Polecam z całego serca.

Najlepsza!

Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. Kobietka na luzie:)

wspanialy lekarz,polecam.Miła pani doktor starała się wyjaśnic moje dolegliwości.Poświęciła mi dużo czasu.

Polecam Panią doktor Blusiewicz. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor ma wyjątkowe i ciepłe podejście do dzieci. Polecam gorąco !

Polecam gorąco !

Nie bywam czesto u lekarzy. Poza tym mieszkam za granica i zawsze jak mam jakis problem natury laryngologicznej udaje sie do pani Blusiewicz. Zeby tylko wszyscy lekarze tak podchodzili do swojego zawodu i pacjentow. Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Grajewo"?

MEDICUS
Grajewo
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnia Medycyny Rodzinnej" spółka cywilna
Emila Młynarskiego 9
16-400 Suwałki