lekarz Katarzyna Bogucka

Zgadzam się z poprzednią opinią w 100%. Miałam podobną sytuację na pogotowiu. Moja córka trafiła tam prawie odwodniona ponieważ miała tzw. jelitówkę, a pani doktor jesccze chciała jej wepchać patyczek do gardła nie reagując na moje słowa że dziecko zaraz zwymiotuje i stało się zwymiotowała a pani doktor nakrzyczała na dziecko i była oburzona, tylko za co?

a dlaczego poprzednik twierzdi ze jej nie ma w Radomiu? owszem, jest i ma się dobrze. miałam z nia doczynienia na pogotowiu i mam nadzieje ze to nasze ostatnie spotkanie z ta "wspaniala" doktor. proszę zauwazyc, ze większość wpisow na 5+ pochodzi z wizyt prywatnych.byc może za pieniądze potrafi być mila i dla dziecka, i dla rodzica. bo na NFZ jakos jej to w ogole nie wychodzi. poszarpuje i pokrzykuje na dziecko, nic nie powie nt choroby. okropna!!!

Fantastyczna pani doktor!Tylko żal,że nie ma jej już w Radomiu:(

Fantastyczna pani doktor!Tylko żal,że nie ma jej już w Radomiu:(

Lekarz na 5+ miła odpowie na kazde pytanie poprostu polecam.

Lekarz na 5+ miła odpowie na kazde pytanie poprostu polecam.

Bardzo dobra doktor, widać że z powołania

Bardzo dobra doktor, widać że z powołania

bardzo mila kobita przyjezdzala do dziecka o kazdej porze dnia i nocy i pomogla tez w innych kwestiach

nie mam zdania. nie znam osobiście tej pani.

nie mam zdania. nie znam osobiście tej pani.