lek. dent. Katarzyna Borusiewicz

Profesjonalny i najlepszy stomatolog w Gorzowie. Bardzo ciepła i miła osoba. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam w 100% ! :)

Idealna Stomatolog. bardzo ciepła i wyrozumiała. Ja wielka panikara, jak tylko siadałam na krzesło to już łzy w oczach.. ale wszystko odmieniło się dzięki Pani Kasi. Dentysta z powołania!

Do Pani doktor chodzę od dłuższego czasu, tak jak i moja rodzina i znajomi. Mogę z całą świadomością powiedzieć, że jest to najlepsza specjalistka z jaką się spotkałam. Jest to osoba bardzo miła, delikatna i kontaktowa- co ma bardzo duże znaczenie dla bojących się dentysty pacjentów. Leczenie przebiega profesjonalnie, Pani doktor wyleczyła mi wszystkie ubytki, które niestety były zbagatelizowane przez innego gorzowskiego stomatologa. Szczerze polecam ze względu na wzorowe podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gorzów Wielkopolski"?

EZ. Zespół chirurgii jednego dnia. NZOZ. Ebert T., Zachara S.
Borowskiego 2A

Władysława Łokietka 31 lok. 3a