dr n. med. Katarzyna Bross-Walderdorff

Homeopata

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ma duże doświadczenie i wiedzę w temacie. Słucha pacjentów, ale też zmusza do samo zastanowienia się. To wymagający lekarz, ale nie cudotwórca. Lekarz dla cierpliwych i myślących osób. I jeszcze w cenie psycholog. My leczymy dzieci,ale sami też zaczniemy. Tani koszt, w porównaniu do lekarza alopatycznego i zero koszty leków. Polecam.

Nie polecam pani doktor. Wizyty są drogie, mało efektywne. Pani doktor jest miła, ale dużo filozofuje i bawi się w psychologa. Próbuje wytłumaczyć chorobę jakimiś problemami natury psychologicznej - co oczywiście w moim przypadku było totalnie bez sensu. No, ale tak to jest jak się nie ma pojęcia i odpowiednich kompetencji. Straciłem trochę czasu i pieniążków (wizyty są drogie), a efektów nie było żadnych.

Wspaniały i jeszcze nie zmanierowany lekarz. Leczenie u niej daje większe efekty niż u lekarzy klasycznych, a homeopatia była dla nas przysłowiowym strzałem w 10. Polecam tego lekarza

W momencie rozpoczęcia leczenia u Pani Katarzyna Bross-Walderdorff skóra mojej córeczki była w stanie koszmarnym. Od urodzenia jest uczulona na białko mleka krowiego, reagowała jeszcze na jakieś inne produkty, ale nie mogliśmy ich wyłapać. Od początku jest na homeopatii, dzięki temu uniknęliśmy jakiegokolwiek leczenia farmakologicznego, ...

Od początku jest na homeopatii, dzięki temu uniknęliśmy jakiegokolwiek leczenia farmakologicznego, mimo zapisanych antybiotyków, sterydów, zyrteków, clemastinów i innych przepisywanych jej leków.
Skóra była swędząca i zaczerwieniona do tego stopnia, że rano budziła się z krwią na pościeli. Leczenie trwało około pół roku, nie było łatwo ale dzisiaj skóra naszej córeczki jest gładziuteńka. Pomału podajemy jej produkty, które kiedyś ją uczulały. Jeśli nawet na nie zareaguje to w znikomy sposób.
To naprawdę dobry homeopata, godny polecenia i zaufania

Wciąż poszukujesz "Homeopata Katowice"?

Gabinet Lekarski

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Prywatny Gabinet Lekarski