lek. dent. Katarzyna Bugaj-Zielińska

Wspaniała Pani Doktor. Godna najwyższej opinii. Kompetentna, świetny fachowiec. Podchodzi do pracy z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem. Bardzo przyjemny i bogato wyposażony gabinet. Przy czym ma anielską cierpliwość. Nigdy nie zostawi człowieka bez pomocy. Szczerze polecam tę Panią Doktor. 100% zaufania.

Jedyna pani doktor do której idę z uśmiechem na ustach :) Przede wszystkim bardzo kompetentna, dokładna, cierpliwa, godna zaufania i przemiła osoba:) świetny kontakt z pacjentem, a w nagłych przypadkach pani doktor zawsze znajdzie czas żeby pomóc. A co najważniejsze zabiegi przeprowadzane są praktycznie bezboleśnie dlatego znieczulenie jest zbędne i niepotrzebne:) Jak dla mnie stomatolog numer 1 pod każdym względem:)

Najlepszy ortodonta. Super podejście do pacjentów. Miła i bardzo uprzejma Pani. Zawsze służy pomocą.

POLECAM! Jest moim stomatologiem od 7 lat. Jest fachowcem w swoim zawodzie, skrupulatna i cierpliwa, a przy tym niesamowicie miła. Ani raz nie potrzebowałam znieczulenia przy zabiegach. Serdecznie polecam!

Pani Doktor bardzo dokładna, kompetentna, szczegółowo tłumaczy, nie ma po jej wykonaniu "poprawek". Polecam jako specjalistę dla dzieci - cierpliwa, z bardzo dobrym podejściem, uśmiechnieta ;-) W gabinecie dobry sprzęt, normalne ceny. Polecam każdemu kto zastanawia się gdzie by tu pójść w NS do stomatologa.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nowy Sącz"?

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog