lek. dent. Katarzyna Chabior

Do pani Kasi trafiłem przypadkowo szukając dobrego stomatologa. Zajęła się moim przypadkiem profesjonalnie tłumacząc wszystko co będzie robiła. Podczas leczenia była ostrożna i delikatna uważając aby nie urazić innych części jamy. Leczenie przebiegło szybko i profesjonalnie, z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor.

Od dwóch lat chodzę do Pani Doktor Katarzyny Chabior z moją obecnie 6-letnią córeczką. Pani Doktor od początku mi się spodobała, ma podejście do dzieci, wszystko zawsze Zosi wytłumaczy, córka dostaje dyplom, ciekawa jest każdej nastepnej wizyty, a co najważniejsze nie boi się!. Oczywiście przed wizytą przygotowywałam Zosię, opowiadałam o wizycie, i zapewniałam że nic nie będzie bolało, o co już zadbała Pani Doktor. Polecam serdecznie!

Chodzę do Pani Doktor Katarzyny Chabior od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Mam pełne zaufanie do jej pracy. Nigdy nie musiałam iść dwa razy z tym samym zębem. Podczas leczenia zawsze tłumaczy mi co będzie robić i do tego jest bardzo delikatna. Przyprowadziłam do niej mojego sędziwego dziadka, któremu poświęciła wiele czasu i cierpliwości, biorąc pod uwagę, że dziadek jest głuchawy, "rozumieli się bez słów" :). Pani Doktor Katarzyna Chabior zrobiła mu nową szczękę, z której dziadek jest bardzo zadowolony i wreszcie bez kompleksów może się uśmiechać. Serdeczne podziękowania. Polecam serdecznie!

Dzisiaj byłam u Pani Katarzyny z moją 4-ro letnią córeczką. Pani, wykazała się ogromnym brakiem profesjonalizmu i podejścia do dziecka. Wizyta rzekomo miała być adaptacyjna a Pani''stomatolog '' nie wyjaśniła dziecku co będzie robić jakiego sprzętu będzie używać. Od razu zaczęła pchać dziecku przyrządy do ust. Córka się zestresowała i rozplakala na co Pani '' doktor'' powiedziała że dziecko wymusza (ciekawe co, to nie sklep z zabawkami) bo nie ma nawet łez i że przyjmują tylko dzieci które współpracują a takie to tylko pod narkozą leczą. Jestem zbulwersowana i zniesmaczona wizytą. Idąc do jakiego kolwiek specjalisty pacjent oczekuje szacunku, kompleksowego badania oraz indywidualnego podejścia do pacjenta, zwłaszcza za pieniądze. Pani Katarzyna umiała jedynie oceniać (mylnie) zachowanie dziecka i prawić morały. Nie polecam nie tylko Pani Katarzyny ale całej kliniki. Obsługa w ogóle nie zwraca uwagi na pacjenta a inni pracownicy biegają załatwiając swoje sprawy. Kategorycznie odradzam Novadent a szczególnie Panią Katarzynę Chabior.

Brak wiedzy i brawura lekarza narazila mnie na dlugie leczenie u innych specjalistów. Próba usunięcia zęba, z korzeniem w zatoce zakończyła sie pobytem na Oddziale Chirurgii Szczekowej. Nie polecam!