lekarz Katarzyna Chmiel

Pani Doktor jest najlepszym specjalista w swoim zawodzie !! Prowadzila moje dwie ciaze (dwie cesarki). Zleca badania, ktore potrzeba - "dmucha na zimne". Bardzo skrupulatna. Wszystko spokojnie tlumaczy i poswieca tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje. Podchodzi ze zrozumieniem. Potrafi sluchac, a przy tym uprzejma i zyczliwa. Koszt wizyty jest nieporownywalnie niski w porownaniu do innych lekarzy. Planuje trzecia ciaze i nie wyobrazam sobie innego lekarza prowadzacego ! Dziekuje Pani Doktor za wszystko. Mama Lenki i Bartka.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Prowadziła moja ciąże i nie wyobrażam się by teraz mógł to robić ktoś inny. Nie wiecie dlaczego teraz nie przyjmuje??

Zdecydowanie polecam. Lekarka na którą zawsze można liczyć, a przy tym bardzo miła i uprzejma! Przeszłam przez dwie ciąże.

dzieki tej pseldo lekarce zona stracila dzieck

dzieki tej pseldo lekarce zona stracila dzieck

Witam! Pani Doktor prowadzi moją drugą ciążę i jestem zadowolona.Bardzo uprzejma, daje skierowania na potrzebne badania, odpowiada na wszelkie pytania.Miałam dwie operacje i obie przeprowadziła Pani Doktor, blizny prawie wcale nie widać i w tej chwili wszystko z moim zdrowiem OK.Byłam u innego lekarza na ...

Witam!
Pani Doktor prowadzi moją drugą ciążę i jestem zadowolona.Bardzo uprzejma, daje skierowania na potrzebne badania, odpowiada na wszelkie pytania.Miałam dwie operacje i obie przeprowadziła Pani Doktor, blizny prawie wcale nie widać i w tej chwili wszystko z moim zdrowiem OK.Byłam u innego lekarza na konsultacjach i mając porównanie nie wyobrażam sobie,że można mieć innego lekarza.Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnowskie Góry"?

Bogusław Tobór

Avimed