lekarz Katarzyna Chmiel

Poszłam do pani doktor " z marszu". Bez wcześniejszych telefonów, po zobaczeniu milionowej kolejki do dra Jarolima. Kolejka do niego na 6 h stania, a prawie wszystkie panie w ciąży. Niepoważne.... poszłam i przyjęła mnie od razu. Choć nie chciała wchodzic w polowie ciazy.. . jednak zostałam jej pacjentką;, zbadała, bardzo dokładnie wytłumaczyła wszystko, wizyty mam co 3 tygodnie, zawsze męża poprosi na badanie USG, zawsze na fotelik zmierzy szyjkę, potem poogladamy dziecko. Mówi o malutkim człowieku, a nie " płód". bierze 50 zł, bo jak powiedział: same badania są drogie, mocz krew, prenatalne tsh leki.. .szok! Inni nie schodzą poniżej 120 zł. Polecam z serca. Już 4 miesiące chodzę

Pani Doktor jest najlepszym specjalista w swoim zawodzie !! Prowadzila moje dwie ciaze (dwie cesarki). Zleca badania, ktore potrzeba - "dmucha na zimne". Bardzo skrupulatna. Wszystko spokojnie tlumaczy i poswieca tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje. Podchodzi ze zrozumieniem. Potrafi sluchac, a przy tym uprzejma i zyczliwa. Koszt wizyty jest nieporownywalnie niski w porownaniu do innych lekarzy. Planuje trzecia ciaze i nie wyobrazam sobie innego lekarza prowadzacego ! Dziekuje Pani Doktor za wszystko. Mama Lenki i Bartka.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Prowadziła moja ciąże i nie wyobrażam się by teraz mógł to robić ktoś inny. Nie wiecie dlaczego teraz nie przyjmuje??

Zdecydowanie polecam. Lekarka na którą zawsze można liczyć, a przy tym bardzo miła i uprzejma! Przeszłam przez dwie ciąże.

dzieki tej pseldo lekarce zona stracila dzieck

dzieki tej pseldo lekarce zona stracila dzieck

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnowskie Góry"?

Bogusław Tobór

Avimed