lekarz Katarzyna Chojnowska

Neurolog

Jest bardzo dobrym specjalista. Dokładnie bada pacjenta, zbiera dokładny wywiad z pacjentem. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje .

Bardzo ciepła, życzliwa osoba. Mimo "wiecznego" tłoku przed gabinetem, poświęca tyle czasu każdemu Pacjentowi ile ten potrzebuje. Doktor jest bardzo cierpliwa i pomocna. Oby wiecej takich lekarzy.

Jedna z niewielu chyba lekarzy z powołania. Chce jej się poświęcić pacjentowi czas, dokładnie badać, swoją wiedzę (myślę, że dużą) wykorzystać dla dobra pacjenta. Zdecydowanie godna polecenia i naśladowania przez innych lekarzy zainteresowanych tylko "przerobem" pacjentów.

Jestem pacjentem Pani Doktor Chojnowskiej. Pani Doktor jest konkretnym i profesjonalnym lekarzem znającym się na swojej specjalizacji. Przeprowadza dokładny wywiad dotyczący dolegliwości , cierpliwie wysłuchuje pacjenta, dokładnie bada, po to by znależć , przyczynę bólu i jak najszybciej podjąć leczenie. Polecam Panią Doktor jako prawdziwego specjalistę w swojej specjalności.

Jest bardzo dobrym neurologiem!!!Polecam wszystkim:)

Jest bardzo dobrym neurologiem!!!Polecam wszystkim:)

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdańsk"?

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7