lek. dent. Katarzyna Chylińska-Kantecka

U Pani doktor leczymy się całą rodziną od ponad 15 lat. Pani Kasia to pełen profesjonalizm, zawsze wysłucha, porozmawia. Nigdy na nic nie naciąga, ceny bardzo konkurencyjne. W trakcie zabiegu zawsze otrzymujemy pełną informację dotyczącą leczenia. Jest bardzo dobrym człowiekiem i DOSKONAŁYM lekarzem z ogromnym doświadczeniem. Ukłony od rodziny Kamińskich.

Profesjonalizm i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie! Pani doktor to fantastyczna osoba, wszystko bezboleśnie a przy tym w przemiłej atmosferze. Świetny gabinet - POLECAM !

Pragne z tego miejsca serdecznie podziękować Pani doktor za to, że podjęła sie takiego trudnego przypadku jak ja. Troche bałam sie dentystów przez co przypłaciłam to moim stanem uzębienia :( Po dość sporej przerwie, odważyłam się wyleczyć moje zaniedbania i wszystko przerosło moje oczekiwania. Zrozumiałam, ze nie ma się czego bać :) Profesionalizm, życzliwość,podejście do pacjenta i efekt końcowy przecudny. Wiem że przede mną jeszcze długa droga, ale z Pania doktor wiem że się uda. Dziekuję i polecam z całego serca.

Troche bałam sie dentystów przez co przypłaciłam to moim stanem uzębienia :(

Zgadzam sie jedna z w/w opinii,iz Pani Doktor nie przyklada sie do leczenia , szybko nie znaczy dobrze. W moim przypadku rowniez zeby wyleczone do poprawki, zab kanalowy takze. Wyleczony jeden janal, a byly dwa.Zrobil sie b mocny stan zapalny. Nie polecam tego denysty

Nie polecam tego denysty

Świetne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo delikatna i przemiła, wszystko bezboleśnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam. Zero strachu przed dentystą.

Pani doktor jest miła i kompetentna . Jak dla mnie jest tylko jeden wielki minus brak możliwości prześwietlenia zęba, trzeba jeździć do Wrzeszcza, uważam że jest to duże utrudnienie i dziwne w tych czasach.

Pani doktor jest miła i kompetentna .

Leczylam zęby u Pani doktor..wszystko bylo ok.. do czasu.. gdy poszlam do innego dentysty okazalo sie ze wszystkie zęby do poprawki.. źle wyczyszczone kanały albo wgl nie wyczyszczone, źle ściągnięty kamień .. jeden ząb ratowany bo Pani Kasia zle wykonała... i stratna po poprawkach jestem ponad 4 tys.. nie licząc ile wydalam u Pani Kasi.. druga sprawa to taka jak można robic zęba w 15-20 min? Sam czas leczenia mowi sam za siebie.tanio nie znaczy dobrze i tu sie sprawdzilo.. kiedys polecalam Panią Kasie teraz niestety juz nie (znajomi niestety tez maja problemy i muszą robic poprawki w innych gabinetach) brak dokładności i slaba jakość wykonania usługi.. NIE POLECAM

Słowa najwyższego uznania dla Pani Doktor, za profesjonalizm, dbałość o pacjenta, za serdeczną atmosferę, życzliwość i uśmiech. Jednym słowem usługi na najwyższym poziomie. Polecam i rekomenduję wszystkim znajomym, którzy poszukują swojego stomatologa, pewnego, sprawdzonego, na lata. Lubię tu przychodzić. Pozdrawiam.

Pani doktor zasługuje na wielkie słowa uznania za swoja pracę, czas i poświęcenie jakim mnie obdarowała. Dawno nie spotkałam tak oddanego lekarza. Z całego serca pieknie dziekuję, przywraca Pani wiarę w ludzi. Amelia Z.

Godna polecenia, wszytko bardzo dobrze tłumaczy i zawsze poświęca Max czasu dla pacjentów Już po porwszej wizycie byłam bardzo zadowolona:)

Już po porwszej wizycie byłam bardzo zadowolona:)