Katarzyna Czech-Tomkowiak

Dermatolog

Od ponad roku leczę się u Pani Doktor na NFZ. Jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony mi czas i postawienie właściwej diagnozy. Do Pani Doktor trafiłam z pokrzywką. Myślałam, że to nic takiego, może tylko jakieś uczulenie. Pani doktor podeszła jednak do tematu niezwykle kompleksowo. Uświadomiła mi, że to niekoniecznie musi być uczulenie, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, skierowała na liczne badania i poleciła odwiedzić kilku specjalistów. No i niestety okazało się, że mam raka piersi, na szczęście poddający się leczeniu. Obecnie mam chemioterapię, a pokrzywka zniknęła. Za dwa miesiące czeka mnie operacja. Jestem jednak dobrej myśli. Pani Doktor to anioł kobieta, bardzo jednak konkretna, dociekliwa, uprzejma i KOMPETENTNA. Pani Doktor z serca Pani dziękuję. Takiego lekarza można tylko polecać i najchętniej podwoiłabym gwiazdki.

Bardzo polecam Panią dr. Wnikliwa, serdeczna, nie przepisuje lekarstw bez poznania stanu zdrowia pacjenta. Bardzo pracowita, rzetelna osoba.

Świetny lekarz. Oceniam Panią Dr jako fachowca, który docieka i poszukuje rozwiązania problemu. Dawno też nie zdarzyła mi się sytuacja, kiedy lekarz dzwoni do pacjenta na temat leczenia. Kolejki w poczekalni do tej Pani Dr wcale nie dziwią. Życzę sobie bycia pacjentem wyłącznie takich LEKARZY.

Pani doktor zawsze ratowała moją skórę, z którą miałam problemy. Dziwię się, że tej opinii, że P.Doktor nie poświęca dużo czasu pacjentom. Nigdy tego nie odczułam, nawet podczas późnych wizyt.

Pani doktor zawsze ratowała moją skórę, z którą miałam problemy.

UWAŻAM PANIĄ DR ZA KOMPETENTNĄ I BARDZO WNIKLIWĄ. IDĄC DO DERMATOLOGA Z INNYM PROBLEMEM PO GŁĘBOKIEJ ANALIZIE I BADANIACH STWIERDZONO INNĄ CHOROBĘ. JESTEM POD WRAŻENIEM. WNIKLIWA, MIŁA , RZETELNA, POMOCNA. SZCZERZE POLECAM.

JESTEM POD WRAŻENIEM. WNIKLIWA, MIŁA , RZETELNA, POMOCNA.
SZCZERZE POLECAM.

Z córką chodziłam do tej pani doktor ponad trzy lata,ale trądziku nie wyleczyła.Pani doktor znana jest z tego,że zapisuje drogie,reklamowane leki.Teraz córka zmieniła dermatologa i już po pierwszej wizycie gdzie zapisana była tylko witamina pp na zapalenie skóry i jakiś robiony w aptece płyn za 5 zł.jest znaczna poprawa.

Kilka lat temu leczył mnie dermatolog pan R......k w Obornikach Wlkp mimo iż powiedziałam mu że pediatra mojel córki stwierdzi,l u mnie trądzik różowaty nie mógł mnie nawet podleczyć ja z piekącą czerwoną twarzą jezdziłam przez rok 20 km do pana doktora .W końcu kolezanka poleciła mi panią Katarzyne Tomkowiak która akurat przyjmowała w Murowanej Goślinie trzy miesiące trwało leczenie dziś mam buzie że nawet nie ma śladu po trądziku ,Przestrzegam rad pani doktor i z ogromnym sercem jestem jej wdzięczna poleciłam bym panią dr Katarzyne Tomkowiak każdej osobie która ma trądzik różowaty .

Owszem, kolejki przed gabinetem są. Opóźnienie nawet do godziny. I co z tego? Szczerze mówiąc nie wiem jak to możliwe. Czekam godzinę, wchodzę na 2 minuty, słyszę to co zawsze. Pani doktor nie mając pomysłu na leczenie, wymyśla neistworzone rzeczy, np. powiązanie problemu dermatologicznego z migdałkami. Pacjent traci czas na wizytę u laryngologa, który nic nie stwierdza. W dodatku pani doktor nie jest zbyt miła i nie wzbudza mojego zaufania. Zdecydowanie odradzam.

Najlepszy dermatolog z jakim miałem do czynienia.Gorąco polecam.

Najlepszy dermatolog z jakim miałem do czynienia.Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz o czym świadczą tłumy przed gabinetem.Pomogła w 100%.Skierowała też córkę do usuniecia chirurgicznego znamienia za co jestem wdzięczna,choć przyszła do lekarza z innym problemem.Wspaniały lekarz.