lekarz Katarzyna Dąbrowska

Medycyna estetyczna

Średnia ocen:5/5

Daniel

02.08.2014

Moim problemem były zmarszczki wokłó oczu. Koleżanka poleciła mi dr Katarzyną Dąbrowską. Zrobiłem serię 6 zabiegów mezoterapii i jest efekt - nie mam zmarszczek i oczy są znacznie młodziej wyglądające. dodatkowo muszę powiedzieć, że podczas zabiegów ani razu nic nie bolało i nie miałem żadnych śladów po mezoterapii, więc nic nikomu nie mówiłem, jak pytali czy coś robię - po prostu wyglądam młodziej :)

Kamila

02.08.2014

Pani doktor K Dabrowska robiła mi zabieg liftingu twarzy Skinlift. Zabieg był bezbolesny, a efekty takie jak mówiła - skóra idealnie napięta, młoda, nawilżona. Czyli wszystko co obiecała sprawdziło się, bo wyglądam o 10 lat mniej! Więc zgodnie polecam Skingen i Panią doktor Kasię Dąbrowską

Maryla

02.08.2014

Moim skromnym zdaniem jedna z najlepszych specjalistek medycyny estetycznej w tym kraju. Usta wyszły idealnie, są tak bardzo ponętne, symetryczne i naturalne że aż nie do poznania!!! Pozdrawiam i dziękuję Pani Kasiu!

Paula

02.08.2014

Ja z kolei była u dr Dąbrowskiej na zabiegu likwidującym pocenie się pod pachami. Często w przeszłości robiłam takie zabiegi u innych, ale polecono mi dr Dąbrowską głównie z powodu cen i skuteczności. Chodzi o to, że po takich zabiegach często miałam pojedyncze kropki potu ...

Chodzi o to, że po takich zabiegach często miałam pojedyncze kropki potu na bluzkach i źle się z tym

czułam. U Pani dr zabieg w znieczuleniu kremem, nic nie bolało. dziś mija dokładnie 2 tygodnie po

zabiagu i faktycznie nie ma ani kropli potu pod pachami. Dlatego wybieram się za tydzień na leczenie

potliwości stóp i oczywiście opiszę jakie efekty przyniósł kolejny zabieg. Do tego czasu Pani doktor stawiam ocenę bardzo dobrą, bo zasługuje na nią :)

Monika

31.07.2014

Byłam u Pani Doktor Katarzyny na wygładzaniu zmarszczek czoła i zmarszczek wokół oczu przed 2 tygodniami. Pani Doktro powiedziała wtedy, że za 14 dni będzie efekt. I jak w zegarku - dziś w poniedziałek czoło mam idealnie gładkie a oczy rozpromienione i radosne :) A brwi nie uciekły mi do góry tak jak po ostatnim zabiegu u innej lekarki. Wszystko wygląda naturalnie, świeżo a twarz jest radosna. Rekomenduję Doktor Katarzynę jako bardzo dobrą specjalistkę od zmarszczek !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44