Katarzyna Dąbska

Bardzo źle wspominam leczenie u Pani Katarzyny i jej podejście do pacjentów jest godne skargi sądowej.

Dzięki tej Pani mam proste zęby. Bardzo miła, profesjonalne podejście. Bardzo, bardzo mocno polecam! :)

Dobry lekarz. Długo do niej chodziłam ja oraz moja rodzina, jednak długie terminy oczekiwania na wizytę zniechęciły mnie do dalszego leczenia u dr Dąbskiej.

Jestem bardzo zadowolona :)Nosiłam aparat stały i jak na razie wszystko jest w porządku ;))

nie byłem zadowolny z wizyty. Nosiłem aparat ortodontyczny u tej Pani Doktor, po zdjęciu aparatu zęby zaczęły mi się krzywić:(. Gdy przyjechałem na wizytę kontrolną, nie otrzymałem żadnej pomocy, ani porady co dalej mam robić. Nie polecam

dopiero zaczelam do niej chodzic ale jest bardzo miła ;)

dopiero zaczelam do niej chodzic ale jest bardzo miła ;)

Lekarz rewelacyjny :) Nie było pewności czy moje zęby (dolne jedynki) uda się wyprostować, gdyż jedna nachodziła na drugą. A tutaj po 1,5 miesiąca moje zęby były już proste :) Odpowiedni aparat i leczenie i moje zęby są proste :) Naprawdę polecam, kontakt z lekarzem jest bardzo dobry. I ceny oczywiście też są przystępne.

nie mam kompletnie nic do zarzucenia, już kilka lat współpracy :)

nie mam kompletnie nic do zarzucenia, już kilka lat współpracy :)

Niedawno zakończyłam leczenie u pani dr Dąbskiej, zanim do niej trafiłam leczyłam się u wielu specjalistów ortodontów, jak mało który pacjent mam więc porównanie! kompetencje i znajomość tematu!

kompetencje i znajomość tematu!