lek. dent. Katarzyna Dawidenko

Chodzę do Pani Kasi od lat i jestem bardzo zadowolona!! Profesjonalizm w każdym calu :) polecam serdecznie!

Pani doktor poza tym że jest piękna szczupła kobieta jest też znakomita profesjonalistka. Tak mi wyleczyła moje kiełki 😊że do tej pory nie odczuwam dyskomfortu. Zawsze mnie ratuje z opresji. To najlepszy stomatolog jakiego znam a była w wielu gabinetach. Działa z misją zaangażowaniem, jest rzetelna i uczciwa. Dziękuję pięknie.

Doskonała fachowość, delikatność i bardzo pozytywne nastawiene do pacjenta. Korzystam z usług zarówno ja jak i moja córka. Opinię wyrażam za zgodą córki również w jej imieniu. Polecam serdecznie korzystanie z usług w tym gabinecie.

Kasiu, jesteś the best! Bardzo, bardzo miła i sympatyczna osoba. Nie myśli się o strachu i bólu rozmawiając z nią. Polecam głównie bojaźliwym panom!?

Kasiu, jesteś the best! Bardzo, bardzo miła i sympatyczna osoba.