lekarz Katarzyna Dernes-Mercik

Dermatolog

2,4
1,5
1,9

Polecam panią doktor. Uprzejma od początku do końca. W rejestracji od razu skierowano mnie do gabinetu. Pani doktor nie mając mnie na kartce pacjentów, spokojnie zerknęła do systemu. Tam również mnie nie było. spokojnie odesłała mnie do rejestracji, aby Panie rozwiązały problem. Okazało się, że pomyliłam datę wizyty. Pani w rejestracji przerejestrowała mnie na dziś. Po powrocie do gabinety Pani doktor przeszła do badania, przeprowadziła wywiad. Dokładnie opowiedziała o diagnozie, wypisała receptę. Szczegółowo opowiedziała i rozpisała jak stosować przepisane kremy. Polecam z całego serca.

Absolutnie nie polecam. Zero zainteresowania, zero kompetencji, zero empatii. Pacjent dla tej pani jest złem koniecznym. Szkoda, że przed wizytą nie przeczytałam w/w opinii, to byli pozwoliło uniknąć wizyty i straconego czasu. Szukajcie innego lekarza dermatologa!

Szukajcie innego lekarza dermatologa!

Udając się do Pani doktor liczyłem jak każdy z Nas na właściwe podejście do pacjenta, tj. postawienie diagnozy, następnie kompleksowe leczenie w zakresie opisanego problemu, w konsekwencji na ustaniu moich problemów zdrowotnych. Niestety na każdym z tych etapów towarzyszyło mi wyłącznie rozczarowanie. Pani doktor nie przyświeca myśl pt. „pomoc drugiemu człowiekowi”, a jedynie skupia się na szybkim „odbębnieniu” wszelkich oczekiwanych w danym dniu wizyt. Ponadto, Pani doktor jest nieprzyjemna, nie potrafi sensownie odpowiedzieć na zadane pytania, a diagnozę dermatologiczną stawia z odległości przynajmniej kilku metrów. Konkludując, jeśli nasza służba zdrowia będzie składała się z takich osób jak ww. Pani doktor to nie sposób liczyć na jakąkolwiek pomoc czy tez finalne wyleczenie.

Dawno nie spotkałem takiego niekompetentnego lekarza na swojej drodze. Zdecydowanie nie polecam!

Wizyta u Lek med. Katarzyna Dernes-Mercik , spec.dermatolog to jakiż żart i to w dodatku zupełnie nie śmieszny. Pani postawa wskazuje, jakby w przychodni siedziała za karę, niechętnie zajmuje się pacjentami. Moja wizyta trwała 3 minuty. Zgłosiłam się do poradni celem skonsultowania niepokojąco wyglądających zmian pieprzyków. Pani kazała wskazać, te które mnie martwią z informacją, że obejrzy tylko te, bo „przecież nie będzie oglądać mnie całej”… Dodam, że przychodnia pusta, nikogo nie było przede mną, żadnych kolejnych pacjentów w kolejce, zero presji czasu bo do końca jej czasu pracy została ...

Pani postawa wskazuje, jakby w przychodni siedziała za karę, niechętnie zajmuje się pacjentami. Moja wizyta trwała 3 minuty. Zgłosiłam się do poradni celem skonsultowania niepokojąco wyglądających zmian pieprzyków. Pani kazała wskazać, te które mnie martwią z informacją, że obejrzy tylko te, bo „przecież nie będzie oglądać mnie całej”… Dodam, że przychodnia pusta, nikogo nie było przede mną, żadnych kolejnych pacjentów w kolejce, zero presji czasu bo do końca jej czasu pracy została godzina. Przy okazji wizyty zapytałam o poradę w temacie skóry twarzy i usłyszałam informację, że moje skierowanie dotyczy pieprzyków, więc jeśli chcę omówić inny temat mam się udać do lekarza po ponowne skierowanie i wtedy wrócić. Szok, szok, szok! Jak taki lekarz może przyjmować pacjentów? Jak nie wstyd mu pobierać wynagrodzenie za tak wykonaną pracę. Wiem, że do Pani już na pewno nie wrócę i bardzo wszystkim odradzam wizytę. Po prostu szkoda czasu…

Wizytę poprzedziła informacja o zaliczonych dwóch fakultetach. Pacjent nie może się odzywać a w ogóle jest złem koniecznym. Brak wyjaśnień dotyczących choroby i sposobu podawania leków. Ze wściekłością skierowała do chirurga co okazało się jak najbardziej potrzebne. W pełni zgodne poprzednie opinie.

Dokladnie jest tak jak napisane powyzej... Zero informacji na temat choroby totalne olewanie pacjenta i gdy poprosilam o rozpoznanie dla internisty ktorybwydal skierowanie to kobiecina tak sie rozszerdzila ze totalny szok.... Kiedy juz w nerwach nie dalam jej dosc do slowa żądając tej kartki wsciekla ja wypisala i nia rzucila!!!! W rejestracji uslyszalam ze panie tez z nia maja klopot sie dogadac. NIE POLECAM!!!!!

Pani doktor zapewne ma sporą wiedzę z zakresu dermatologii, ale słaby kontakt z pacjentem. Nie rozmawia z nim, jest niemiła i udziela bardzo mało informacji (jak dawkować leki, kiedy przyjść na kontrolę itp)

Pani doktor jest nieuprzejma. Już na dzień dobry dostałam reprymendę, za to, że rejestratorka źle włożyła do karty skierowanie. Cała wizyta była do końca taka: spadaj stąd i daj mi spokój.