Pani Kasia pomogła mojej córce, gdy była na zakręcie życiowym. Jestem jej niezmiernie wdzięczna.Taki specjalista to skarb.

Pani Kasia to wspaniała kobieta ! Potrafi naprowadzić, że człowiek sam zaczyna wierzyć w siebie.Pokazuje właśiwą drogę, pokazuje jak błędne bywa czasami nasze myslenie. Wszystko co robi, robi dla pacjenta. Pokazuje,że człowiek jest najważniejszy i od niego wszystko zależy. Terapia z Panią Kasią postawiła mnie na nogi.

Do Pani Kasi zgłosiłam się z problemami łóżkowymi, bo jest również seksuologiem. Terapia przyniosła rezultaty w postaci zadowolonego męża i mnie. Pani Kasia jest sympatyczna, tłumaczy wszystko kroku. Polecam :)

Pani Kasia pomogła mi rozwiązać problemy po porodzie.Jest konkretna i kompetentna. Polecam serdecznie

Polecam serdecznie