lek. med. Katarzyna Dyląg

Serdecznie dziękuję Pani doktor Katarzynie Dyląg za opiekę, podejście do dziecka, czas poświęcony małemu pacjentowi. Polecam

Pani Doktor Kasia, jest cudownym lekarzem pediatrą. Mam dwójkę dzieci i bardzo długo szukałam odpowiedniego"zaufanego" lekarza pediatry. Trafiłam w 10 jak poznałam Panią Doktor Dyląg. Mimo młodego wieku jest swietnym specjalistą, zawsze zastanowi się zanim coś zrobi, słucha uważnie rodziców kieruję sie wywiadem, interesuję sie swoimi małymi pacjentami, zawsze podchodzi profesjonalnie do pracy i miło do dzieci. Moi chłopcy ją uwielbiają. Sama czytam opinie o lek. zanim udam sie z dzieckiem do jakiegoś, wiec jesli mogę komuś tym wpisem pomóc, to świadomie polecam Panią Doktor!