lek. dent. Katarzyna Gączarzewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Nadal pamiętam ten dzień, kiedy poszłam do tej od siedmiu boleści pseudolekarki. Spiłowała mi zdrowego zęba- jedynkę. Poszłam na okresową wizytę stomatologiczną, a ta pani nie uprzedziła mnie, że wyjdę od niej oszpecona. Dodam jeszcze, że byłam przedstawicielem handlowym i cieszyłam się naprawdę ładnym uśmiechem, a krótko potem straciłam pracę. Moich łez nie zrekompensuje mi nic i nikt, a pani życzę wypadnięcia wszystkich zębów i bardziej mściwych pacjentów. Zresztą myślę, że w jakiś sposób ktoś lub coś odwzajemni się tej pani za moje łzy. Szczerze odradzam i ostrzegam!!!

Gorąco polecam Panią doktor. Miła, kompetentna. Mój 4 letni synek nie uronił ani łezki, a na koniec powiedział że było extra. W czasie leczenia wszystko mu tłumaczyła i nawet mógł jej asystować:-)) POLECAM

Bardzo miła,dokładna i skrupulatna dentystka.Bardzo polecam.

Bardzo miła,dokładna i skrupulatna dentystka.Bardzo polecam.

Pani doktor jest super,jestem bardzo zadowolona z wykonania małej protezki i wyleczenia zębów.Pani doktor w cudowny sposób pokonała moje obawy,a nawet paraliżujący strach,napewno nie zmienię już STOMATOLOGA -POLECAM,POLECAM,POLECAM

Najlepszy lekarz na całej planecie, nie ma lepszego.Całkowicie bezboleśnie leczy i do tego jest bardzo miła.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lębork"?

al. Wolności 40a (parter

Gdańska 1A/4