lek. dent. Katarzyna Gizińska

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor leczy również moją zonę i dwójkę dzieci, nie było nigdy komplikacji po Jej leczeniu. Polecam

Bardzo dobra lekarka,dokładna i staranna. Robiłam u Pani Doktor koronkę porcelanowa na przedni ząb i jest wykonana tak ze nikt nie rozpozna ze ząb jest sztuczny. Polecam tego lekarza!

Wspaniała lekarka, pełen profesjonalizm oraz wspaniałe podejście do pacjenta. Pani Doktor uratowała mi zęby skazane przez innych lekarzy na wyrwanie. Leczy się również u Pani Doktor moja rodzina oraz znajomi. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Gorąco polecam tego dentystę!