mgr Katarzyna Grąbska

Psycholog, Psychoterapeuta

Mogę z czystym sumieniem polecić panią Kasię. Jest to osoba, która włożyła dużo pracy w moja terapię i wykazała się dużym profesjonalizmem.

Dziekuje Losowi,ze postawil na Mojej drodze Kasie :)Sprawila ,ze bardziej swiadomie kocham swoja corke, bardziej doceniam swoje zycie dzieki czemu jestem szczesliwa.Kazde spotkanie z Kasia napawalo mnie wiara i optymizmem.Teraz wiem ,ze jestem wazna madra i szczesliwa.Przestalam sie obwiniac i oceniac....wazny jest Ten moment.Kasiu dziekuje za Twoja wytrwalosc i cierpliwosc do Mnie.Ze nawet kiedy Ja sie poddalam Ty walczylas o Mnie. Dziekuje za cieplo w sercu jakie Czuje jak patrze na Wiki....dziekuje , ze Bylas i wiem ze w razie potrzeby Bedziesz....Kasia to Skarb....Polecam

Zaczynało się bardzo dobrze. Pani psycholog miała inne podejście od moich poprzednich psychologów, bardzo skupiała się nad pracą z przerobieniem emocji, myśli i podejścia, dość dobra pamięć do szczegółów itp itd. Ale potem zaczęły się problemy z umawianiem terminów, praktycznie za każdym razem inny, obarczając winą mnie że ciężko się do mnie dostosować mimo że praktycznie za każdym razem zgadzałem się na propozycje i dostosywałem się do nich. Mieliśmy się umówić na taką współpracę iż będę płacił z góry za miesiąc i miało zależeć ode mnie na ilu spotkaniach się pojawię i obojętnie czy na miejscu czy online, ale potem pani psycholog stwierdziła iż było inaczej. Skończyło sìe tak że zostałem bez jakiejkolwiek oferty pomocy czy propozycji przez 2 miesiące mimo iż kilkukrotnie pytałem co dalej z naszą współpracą. Bardzo sìe zawiodłem na tej pani i uważam że takie podejście jest bardzo nieprofesjonalne i skandaliczne. Nie przynosi to dobrej renomy do tego zawodu. Ogólnie nie polecam

Pani Kasia to dobry psycholog, pomogła mi odzyskać wiarę w siebie. Dała mi do zrozumienia i przemyślenia nad pewnymi sprawami które pozwalają człowiekowi stanąć na nogi. Polecam

Polecam w 100% pomaga! Choć jest ciężko człowiek staje na nogi i wiele czego chce! Przemiła, budzi zaufanie oraz co najważniejsze rozumie i baaaardzo dobrze słucha.

Jestem pozytywnie zaskoczona pomocą , którą otrzymalam od p. kasi ,z powodow swoich problemow osobistych i narastających lęków odwiedzilam wielu terapeutów ale dopiero gdy poznalam p. Kasię poczulam, że coś w moim życiu zmienia się na lepsze.

Dobry psycholog empatyczny, kompetentny Pomogła mi w sytuacji kryzysu osobistego byłem przgnębiony i nie chciało mi się żyć Dzisiaj inaczej patrzę na świat - dostrzegam piękno polecam

Dobry psycholog
empatyczny, kompetentny
Pomogła mi w sytuacji kryzysu osobistego
byłem przgnębiony i nie chciało mi się żyć
Dzisiaj inaczej patrzę na świat - dostrzegam piękno
polecam

Wysłuchała, doradziła i bardzo mi pomogła. Dzięki niej żyję pełnią życia. Naprawdę polecam.

służy pacjentowi ponad miare, bardzo ciekawe są prowadzone przez nią grupy terapeutyczne, psycholog- psychoterapeuta z naprawde ogromnym zasobem wiedzy, dzięki której jest zawsze w stanie służyć pacjentowi pomocą. mimo, że spotkania z kasią nie należą do łatwych,(sa cięzką pracą, którą musi wykonac pacjent w sumie dla samego siebie), po spotkaniach z nią zawsze jest lżej, grupa terapeutyczna u kasi trwa 1,5 godz, i ma sie wrażenie, że nie jest to czas stracony, bo grupa jest świadomie prowadzona i kontrolowana przez psychoterapeute( kasie). spotkania indywidualne sa równiez ciężkie( bo pacjent porusza na nich ciężkie dla siebie kawałki), ale z kasi pomoca i dzieki wykonanej pod jej kierownictwem pracy, pacjent stopniowo radzi sobie ze swoimi problemami