lek. dent. Katarzyna Gurdek-Gworek

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Kasię...niesamowite podejście do małego wystraszonego pacjenta...pełen profesjonalizm

Najlepszy dentysta w okolicy. Miła i sympatyczna p. Doktor dokładnie tłumaczy krok po kroku co jest robione.

Spotkałam się z Panią Doktor niecałe 2 lata temu. Dowiedziałam się, że w zębach mam 12 ubytków, z których 2 zostały zaplombowane. Ostatnio te wypełnienia wypadły, a ja udałam się do innego lekarza, gdzie dowiedziałam się, że poza dwoma dziurami po wypełnieniach od Pani Doktor nie mam innych ubytków. Niech wniosek każdy wyciągnie sam ;((

Jestem mega zadowolony, jest to bardzo kompetentna osoba :). Wszystkim gorąco polecam!

Jestem mega zadowolony, jest to bardzo kompetentna osoba :).
Wszystkim gorąco polecam!

Niestety zepsuła mi dwa zęby. Żałuję tych wizyt.

Niestety zepsuła mi dwa zęby. Żałuję tych wizyt.

Zdecydowanie polecam.Pani stomatolog bardzo uprzejma i kompetentna.Zapomniałam o całym strachu przed dentystami.

Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam. Choć bardzo nie lubię wizyt u dentysty, tę u p. Gurdek-Gworek mogę z czystym sumieniem nazwać przyjemną! Za zdjęcie rentgenowskie i plombowanie dwóch zębów ze znieczuleniem zapłaciłem 200 zł. Mogłem też liczyć na "opracowanie" planu leczenia i duuuużo zrozumienia!:) Na pewno resztę ubytków też będę leczył u tej stomatolog.

Rewelacyjna Pani Doktor! młoda, pełna pasji i szacunku do pacjenta :) poświęca tyle czasu ile potrzeba, a przy tym jest niesamowicie uprzejma i pełna empatii! POLECAM!

Kompetentna i miła. Wszystko tłumaczy i jest bardzo delikatna. Jestem zadowolony z leczenia u niej. Mogłaby otworzyć własny gabinet.

Pani Kasia jest super! Miła,konkretna i całkowicie skupia się na pacjencie-człowiek czuje się taki "zaopiekowany". Zaden inny lekarz nigdy nie zwrócił mi uwagi na konieczność wyczyszczenia kamienia a ona tak i jeszcze wyjaśniła dlaczego to takie ważne. Zapłaciłam może niemało ale warto. Polecam z pełną odpowiedzialnością!