lekarz Katarzyna Hanus-Atras

Neurolog

Takich lekarzy z przykrością muszę stwierdzić nie spotyka się zbyt często ..Pani doktor przed postawieniem słusznej diagnozy bardzo długo i dokładnie przeprowadzała badania tak, że nawet kiedy już miała pewność co to za przypadłość to już ta informacja tak nie bolała a leczenie sprawia ,że komfort życia z tym nie jest taki najgorszy. .Miałem szczęście

Wspaniała Pani doktor. ANIOŁ to mało powiedziane. Ciepło jakie od Niej bije pozwala choremu utrzymać nadzieje nawet w krytycznych sytuacjach. Jest mi tylko szkoda, że tacy specjaliści muszą pracować w kilku miejscach żeby zarabiać.

Pani Doktor jest kompetentna, ale czasem roztrzepana. Generalnie to nie mam do Niej zastrzeżeń.

Nie spotkałam tak dokładnej i spokojnej(pomimo wielu godzin pracy)lekarki.Jest tak życzliwa i wzbudza takie zaufanie,że jeśli do neurologa to tylko do niej!!Polecam gorąco!!

uważam że dr Hanus jest bardzo dobrym lekarzem neurologiem, od paru lat leczę się na padaczkę. Pani dr pomogła mi w dobraniu odpowiednich leków i napady nie są już tak dotkliwe jak na początku. Bardzo ja polecam.

Pani doktor jest bardzo dokładna i dociekliwa. Nie wypuści pacjenta z gabinetu do puki nie postawi dokładnej i skutecznej diagnozy. Cenie Panią doktor za dokładne podejście do pacjenta, skupienie i profesjonalizm.