mgr Katarzyna Janik

Położna

Dzięki Kasi na świat przyszła nasza córeczka, dzięki jej zaangażowaniu oraz doświadczeniu. Jest mądrą, wesołą osobą, której nie da się nie polubić. Odwiedziła nas na sali poporodowej następnego dnia. Jest oddana i bardzo empatyczna. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako część najważniejszego dnia w życiu.

Pani Kasia to profesjonalna, sympatyczna położna. Moj porod nie nalezal do łatwych a dzięki p.Kasi, instrukcjach i zrozumieniu obyło sie bez cesarki. Lekarz przyszedl dopiero 5 min przed zakonczeniem po łożysko bo Kasia swietnie radziła sobie sama. Przed wyjsciem przyszla sprawdzic jak sie czujemy z córeczką. Z czystym sumieniem moge ją polecić i jeśli zdecyduje się na kolejne dziecko to porod tylko z pomocą Kasi. Serdecznie z mężem dziękujemy za zaangażowanie i pozdrawiamy

Mam nadzieje, że przy kolejnych porodach Kasia będzie mi towarzyszyć... życzę każdej rodzącej takiej położnej. Całuje Kasiu :)

Całokształt pomoc,obsluga, kompetencje,wsparcie psychiczne . Ocena na 5 daję 100. Serdecznie dziękujemy

Mariola Bernacka:Kasia to najwspanialsza położna jaką można sobie wymarzyć!Była ze mną przy porodzie mojej drugiej córeczki Lenki,który przebiegł siłami natury,szybko,bez komplikacji-najwspanialszy poród jaki przeżyłam(a było ich 3),a to wszystko zasługa Kasi!Dzięki niej mam zdrową i śliczną córeczkę!!!Dziękujemy Kasiu:)Jest serdeczną,ciepłą,milutką,wyrozumiałą i kompetentną osobą. Potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę- czułam się bezpiecznie i spokojnie!Zawsze uśmiechnięta i służy dobrą radą. Gorąco polecam tą położną!Życzę wszystkim takich porodów. Pozdrawiamy Kasię;)

Pozdrawiamy Kasię;)