dr Katarzyna Kalita

USG

Realizując w Lux med badania jezeli chodzi o kompetencje lekarza można spodziewać się chyba wszystkiego, ale największym zaskoczeniem i to zdecydowanie pozytywnym jest Pani Kasia. Mimo męskiego profilaktyczne badania pojawia się pewien "niepokój/stres". Pani doktor zdecydowanie swoją empatią, uśmiechem, komunikacja i podejściem do pacjenta sprawia że z leżanki w gabinecie aż nie chce się wstawać. Oby więcej takich lekarzy, wyczuwalne powołanie Z pełnym przekonaniem stwierdzam że to najlepszy lekarz bez podziału na specjalizacje u jakiego się pojawiłem w czasie badań "Zdrowy mezczyzna" . Dziękuję i gratuluję!

Perfekcja ,doskonałość,zaangażowanie ...lekarz którego ze świecą szukać wsród pseudo lekarzy kończących edukację na 6 latach "studiów medycznych"!!! Chociaż to nie allegro :-)) ,ale polecam z czystym sumieniem... !!!

Chociaż to nie allegro :-)) ,ale polecam z czystym sumieniem... !!!

Polecam, prawdziwy fachowiec. Dodatkowo uśmiechnięta, pogodna - wszystko dokładnie tłumaczy.

Lekarz bardzo miły i dokładny. Podczas badania utrzymuje dobry kontakt z pacjentem. Polecam.

Bardzo miły lekarz, rzetelny i godny zaufania :)

Bardzo miły lekarz, rzetelny i godny zaufania :)

Wciąż poszukujesz "USG Łódź"?

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88