mgr Katarzyna Kaszyca

Masażysta, Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Po pierwsze jestem zadowolony z wizyty w Instytucie Dietetyki w Tychach - pierwszy raz spotkałem się z tym, że pierwsza wizyta u specjalisty może być bezpłatna. Poza tym dziękuje Pani dietetyk za dobre rady związane z moja chorobą - nie będę opisywać szczegółów, ale Pani Kasia powinna zastąpić nie jednego lekarza. Pozdrawiam i Dziękuję

Pani Kasia przez prawie rok zajmowała się leczeniem anoreksji mojej córki. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powidzieć że kuracja przyniosła w końcu oczekiwany efekt. Wizyty Odbywały się srednio co 2 tygodnie- każda wizyta trwała tyle ile było to potrzebne - czasami nawet dostawałyśmy wizyty gratis. Pani Kasia to naprawde bardzo dobry specjalista- szczególnie jeśli chodzi o trudne sytuacje- a z pewnościa mojej córki sprawa taka była. Otrzymałyśmy niezliczona ilośc wskazówek i rad- których wprowadzenie w życie dało naprawde dobre rezultaty. Obecnie córka czuje się dobrze- nie ma już błędnego pojęcia o zdrowym odżywianiu. Jestem naprawde wdzięczna. Polecam Pania Kasię ze względu na dużą wiedze z zakresu żywienia i psychlogii oraz za wyrozumiałość i mnóstwo czasu poświęconego.

Nigdy wcześniej nie byłem u dietetyka, ale jestem w 100 % zadowolony i zmotywowany do działania. Czuję się dużo lepiej - otrzymałem dietę typową dla sportowca - nie musze już brać tylu odżywek, dzieki diecie nie czuję się ani głodny, ani przejedzony no i mam energię do działania. Teraz czekam na dietę która będzie dopasowana indywidualnie pod zawody w sprincie. Pozdrawiam i wszytskim polecam jako dietetyka sportowego.

Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty w placówce medycznej i wogole w jakiej kolwiek służbie zdrowia, Pani Kasia jest naprawde odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - jestem bardzo zadowolona że tam poszłam - żaden z lekrzay nigdy nie zapytał mnie o tyle rzeczy ile ten dietetyk, od sposobu żywienia zaczynając na zaburzeniach hormonalnych kończąc, wizyta trwała ponad godzinę - dzięki temu co zaproponowała Pani Kasia poszłam zrobic badanie na strawnośc produktów pokarmowych po kilku miesiącach szukania wkońcu wiem co mi dolega- zespół złego wchłaniania- którego lekarze nie potrafili zdianozować, odpowiednie żywienie i wspomaganie lekami, przyniosło dużą ulę, nie mam już biegunek nie boli mnie brzuch, jestem niezmiernie wdzięczna za opiekę.
pozdrawiam

Polecam Panią Kasie, naprawde warto pójśc do specjalisty z zakresu zywienia. Ja trafiłam do Poradni w Tychach w zasadzie przez przypadek - ale dzieki temu wiem, że dietetycy nie tylko odchudzają ale również leczą schorzenia - u mnie była mocno zaawansowana choroba wieńcowa, dzięki terapii zywieniowej nie dośc że schudłam to mój cholesterol zmniejszył się z 300 do 190 mg.

Wciąż poszukujesz "Masażysta Katowice"?

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grupowa Praktyka Lekarza Rodzinnego "Alfa-Med" s.c.
Cechowa 19
Piekary Śląskie
Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice
AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Tarnogórska 213
Gliwice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów
ulica Oświęcimska 14/12