Po pierwsze jestem zadowolony z wizyty w Instytucie Dietetyki w Tychach - pierwszy raz spotkałem się z tym, że pierwsza wizyta u specjalisty może być bezpłatna. Poza tym dziękuje Pani dietetyk za dobre rady związane z moja chorobą - nie będę opisywać szczegółów, ale Pani Kasia powinna zastąpić nie jednego lekarza. Pozdrawiam i Dziękuję

Pani Kasia przez prawie rok zajmowała się leczeniem anoreksji mojej córki. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powidzieć że kuracja przyniosła w końcu oczekiwany efekt. Wizyty Odbywały się srednio co 2 tygodnie- każda wizyta trwała tyle ile było to potrzebne - czasami nawet dostawałyśmy wizyty gratis. Pani Kasia to naprawde bardzo dobry specjalista- szczególnie jeśli chodzi o trudne sytuacje- a z pewnościa mojej córki sprawa taka była. Otrzymałyśmy niezliczona ilośc wskazówek i rad- których wprowadzenie w życie dało naprawde dobre rezultaty. Obecnie córka czuje się dobrze- nie ma już błędnego pojęcia o zdrowym odżywianiu. Jestem naprawde wdzięczna. Polecam Pania Kasię ze względu na dużą wiedze z zakresu żywienia i psychlogii oraz za wyrozumiałość i mnóstwo czasu poświęconego.

Nigdy wcześniej nie byłem u dietetyka, ale jestem w 100 % zadowolony i zmotywowany do działania. Czuję się dużo lepiej - otrzymałem dietę typową dla sportowca - nie musze już brać tylu odżywek, dzieki diecie nie czuję się ani głodny, ani przejedzony no i mam energię do działania. Teraz czekam na dietę która będzie dopasowana indywidualnie pod zawody w sprincie. Pozdrawiam i wszytskim polecam jako dietetyka sportowego.

Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty w placówce medycznej i wogole w jakiej kolwiek służbie zdrowia, Pani Kasia jest naprawde odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - jestem bardzo zadowolona że tam poszłam - żaden z lekrzay nigdy nie zapytał mnie o tyle rzeczy ile ten dietetyk, od sposobu żywienia zaczynając na zaburzeniach hormonalnych kończąc, wizyta trwała ponad godzinę - dzięki temu co zaproponowała Pani Kasia poszłam zrobic badanie na strawnośc produktów pokarmowych po kilku miesiącach szukania wkońcu wiem co mi dolega- zespół złego wchłaniania- którego lekarze nie potrafili zdianozować, odpowiednie żywienie i wspomaganie lekami, przyniosło dużą ulę, nie mam już biegunek nie boli mnie brzuch, jestem niezmiernie wdzięczna za opiekę.
pozdrawiam

Polecam Panią Kasie, naprawde warto pójśc do specjalisty z zakresu zywienia. Ja trafiłam do Poradni w Tychach w zasadzie przez przypadek - ale dzieki temu wiem, że dietetycy nie tylko odchudzają ale również leczą schorzenia - u mnie była mocno zaawansowana choroba wieńcowa, dzięki terapii zywieniowej nie dośc że schudłam to mój cholesterol zmniejszył się z 300 do 190 mg.

Jestem bardzo zadowolona z efektów, Pani Kasia zaproponowała mi dietę oczyszczająco-redukcyjną po której schudłam już 17 kg, nikt wcześniej nie rozpoznał, że mam zaburzenia przemiany materii.

Zdecydowanie polecam, byłam już u wielu specjalistów od spraw przewodu pokarmowego, ale dopiero dieta od Pani Kasi przyniosła pozytywne rezultaty. 10 Lat leczyłam się na "coś co powodowało bóle brzucha, wzdęcia gazy itd" szkoda że wcześniej nie wpadłam na to żeby zmienić lekarza na dietetyka, zaoszczędziła bym czas i pieniądze.

To OSZUSTKA mowi ze jest lekarzem a to tylko mgr z przerostem ambicji. Wyników badań nie potrafi interpretowac wiec raczej balbym sie jej interpretacji bo moze to zaszkodzic zdrowiu.

Pierwszy raz byłam u lekarza który tak dokładnie opisał mi co będzie ze mną robił - jakie badania mi zrobi co one oznaczają, pani dietetyk skomentowała nawet badania lekarskie których lekarz rodzinny nie chciał mi wytłumaczyć, w 1000 % polecam

Jestem bardzo zadowolony z wizyty , Pani dietetyk nie wciskała mi diety jak inni, tylko spokojnie przez 40 min można powiedzieć że uczyła mnie w jaki sposób mam osiągnąć zamierzony cel, jak dla mnie super...