lekarz Katarzyna Kidzińska

Pani doktor jest dobra jeśli chodzi o standardowe usługi stomatologiczne. Jednak nie są to usługi na jakimś wysokim poziomie, w okolicy jest dużo gabinetów stomatologicznych świadczących usługi na dużo wyższym poziomie. Atmosfera w gabinecie daje dużo do życzenia, mało profesjonalne zachowanie jeśli pacjent na fotelu musi słuchać historii życiowych i plotek między paniami. Pani higienistka bardzo przemądrzała wobec pacjentów, wręcz bezczelna. Ale widocznie Pani doktor odpowiada taki poziom w jej gabinecie. Ja już nie będę korzystała.

Nie usmiechalam sie przez kilka lat "dzięki" panu doktorowi z renomowanej kliniki w W- wie. Miesiąc leczenia przez Panią Doktor i mogę śmiać sie od ucha do ucha.Dziekuje serdecznie za uratowanie i poprawę wyglądu zęba który inni spisali na straty.

Rzadko spotykana etyka lekarska. Miałam do zrobienia kilka ubytków przydziąsłowych{początki paradontozy].W cenniku koszt 1 plomby 120 zł. za 3 zęby doktor policzyła 150zł.Pamietała ze wcześniej leczyłam się u niej na NFZ i nie bardzo stac mnie naleczenie prywatne.Kolejnych kilka wizyt przebiegło podobnie. Dobrze ze sa jeszcze lekarze patrzący nie tylko na zarobki ale na człowieka. Wdzięczna pacjentka

Super stomatolog dla dorosłych i dzieci, szybko , dobrze i sympatycznie POLECAM !!!

Zdecydowanie nie polecam!!! leczyłam 5 zębów i wszystkie mnie bolą. Jeden z zębów leczony był kanałowo przez Panią doktor w tak nieudolny sposób, że od 1,5 miesiąca mam otwarty ząb bo nie mogę wyleczyć zapalenia okołowierzchołkowego. Ząb podczas leczenia kanałowego zastał źle oczyszczony i doszło do infekcji, z którą borykam się do tej pory. Aż boję się pomyśleć co by było jak bym dokończyła leczenie u dr Kidzińskiej. W gabinecie zostawiłam blisko 1000zł a zęby i tak dalej leczę bo bolą. Bardzo niekompetentna lekarz i zdecydowanie odradzam!!!!

profesjonalistka W NACIĄGANIU NA KASĘ !!! Złe leczenie od początku. Jestem załamana brakiem wiedzy tej osoby. Odradzam naciagała mnie przez dwa lata bez większego efektu dla mojego uzębienia. Stanowczo odradzam.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY! Pani doktor była bardzo uprzejma i miła.Profesjonalnie podeszła do problemu.

Polecam. Bardzo miła doktor a do tego odpowiednio wykwalifikowana. No i przystępne ceny

SUUUUUUUPER!!!!Można wszystko zrobić bez bólu

SUUUUUUUPER!!!!Można wszystko zrobić bez bólu

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktor.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktor.