Katarzyna Kisielewska

Mam mieszane odczucia niestety. Jeśli chodzi o wizyty przed porodem i z początku ciąży to OK. Wszelkie badania, bardzo dobry sprzęt, odpowiedzi na wiele pytań - ciągłe uspakajanie ze strony Pani Doktor. To uspakajanie nieco uśpiło moją czujność...uwierzyłam w poród jak z filmu, cudowny kontakt z dzieckiem od pierwszych chwil. Tak sie jednak nie stalo...moje dziecko urodziło sie przedwczesnie, cudem przeżylo...Na wizycie kontrolnej Pani Doktor nie dopytywala sie specjalnie o jego stan zdrowia, nie komentowala sytuacji porodowej. Dopiero z pewnej perspektywy czasu i po rozmowach z innymi lekarzami wiem ze ta lekarka powinna byla zastosowac profilaktyke ktora mogłaby uchronic nas przed tak trudnym i niespodziewanym rozwiazaniem. Wiem ze w ginekologii nie w-ko da sie przewidziec, ale nie mozna tez z gory zakladac ze pacjentka urodzi w bezproblemowy sposob. W moim odczuciu - to jednak spory minus iz Pani Doktor nie przyjmuje porodow. Łatwiej jest prowadzic ciaze, a potem liczyc iz inny lekarz bedzie brał odpowiedzialnosc za to co faktycznie bedzie sie dzialo przy porodzie. Łatwiej umyc rece, bo nie jest sie w tym decydujacym momencie przy rodzacej. Z przykroscią (bo bardzo wierzylam we "wspolprace"z ta lekarka...) - ale pozostaly mi mieszane uczucia i 2 ciazy bym juz u Pani Dr nie prowadzila.

Rewelacyjna kobieta! Idealna na pierwszą wizytę u ginekologa. Bardzo miła i kompetentna.

Pni doktor jest bardzo kompetentna, cierpliwa, poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu i wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam :)

Pani Doktor jest bardzo mila, wydaje się być osobą kompetentną. Byłam u niej na mojej pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona

już drugą ciążę "przechodzę" z Panią dr i jestem bardzo zadowolona z tego jak się mną zajmuje. nie robi problemu z wypisaniem zwolnienia ( a od znajomych wiem, że niektórzy ginekolodzy za nic nie chcą dać zwolnienia bo ciąża to nie choroba!).jedynym minusem dla niektórych może być fakt, że Pani Dr zleca mnóstwo badań- najczęściej płatnych więc co miesiąc trzeba się przygotować na wydatki, ale szczerze powiedziawszy dzięki tym jej " wymysłom" czuję się pewniej.polecam gorąco

zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami - Pani doktor jest kompetentna, miła, potrafi stworzyć intymną atmosferę, kompleksowo podchodzi do leczenia, zwraca uwagę na najdrobniejsze dolegliwości, tłumaczy... sprawnie poprowadziła moją dość trudną ciążę i pozostałam jej pacjentką, bo do tej pory nie spotkałam tak rzetelnego ginekologa. dodatkowym atutem jest świetnie wyposażony gabinet i możliwość zrobienia wielu badań na miejscu za bardzo rozsądną cenę. polecam!

Po przeczytanych tu opiniach wybrałam się do Pani doktor i rzeczywiście potwierdzam że warto.Lekarka była bardzo uprzejma, badanie przeprowadziła delikatnie, potrafiła stworzyć intymną atmosferę,przeprowadziła dokładny wywiad lekarski również o chorobach w rodzinie.Dużym plusem jest to że wiele badań (cytologia,usg ginekologiczne, piersi i inne) można zrobić na miejscu!Pani doktor również sama zbadała piersi bez mojej prośby (jak do tej pory żaden lekarz sam z siebie tego nie robił)Tak więc oceniam ją bardzo pozytywnie.

podczas wizyty Dr kisielewska była nie sympatyczna, wizyta trwała b. krótko i pobierznie

Polecam wszystkim te pania doktor :) Sama znalazlam namiary na nia za pomoca internetu. I choc wiem ze dzieki takiej opinii moze miec coraz wiecej pecjentek, co oznacza dluzsze terminy wizyt :P to zachecam wszystkie panie do wizyty wlasnie u pani Kisielewskiej:)

Polecam kazdemu!!Wszystko zostalo napisane juz w poprzedniej ocenie, ja dodam od siebie ze pani Kasia zawsze poswiecala mi duuuzo czasu, nigdy nie zbywala, odpowiedziala na kazde pytanie. 100 % satysfakcji!

100 % satysfakcji!