lekarz Katarzyna Kłak

Nie polecam. Mimo dużej wiedzy, bardzo nieuprzejma, nie ma szacunku do innych osób. Potrafi bardzo lekceważąco i poniżająco traktować swoich pacjentów. Ignoruje uczucia innych co jest bardzo przykre.

:)pomocna Dużo nam pomogła. Polecam każdemu co stracił już nadzieje . Bo nie ma rzeczy niemożliwych.

:)pomocna
Dużo nam pomogła.
Polecam każdemu co stracił już nadzieje .
Bo nie ma rzeczy niemożliwych.

Czy może mi ktoś podać aktualny nr telefonu do rejestracji do Pani doktor? Czy obecnie przyjmuje ona tylko w gabinecie przy ul. Szerokiej?

Wspanialy lekarz i czlowiek. Rzeczowa i kompetentna i naprawde zainteresowana drugim czlowiekiem. Lekarz z powolania jakiemu zawdzieczam synka choc ona sie smieje ze to przypadek a nie jej wplyw- ja wiem jednak ze pomogla. Pani Kasia nie jest lekarzem dla nadwrazliwych dziewczat bo jest rzeczowa a nie cackajaca sie , ale w zasadzie te dziewczeta najbardziej potrzebuja psychologa.

Niestety jestem bardzo zawiedziona Panią Doktor... prowadziła moją pierwszą ciąże, była dość miła, pomocna, zawsze mogłam na nią liczyć, tym bardziej, że ciąża przebiegała z komplikacjami. Po porodzie zaczęły pojawiać się torbiele, niestety Pani Doktor wówczas zareagowała, ale leczenie żadne nie dawało skutków. Kilka razy usłyszałam diagnozy wyciągnięte z rękawa, po prawie roku częstych wizyt ewidentnie Pani Doktor miała mnie "dość" i zamiast pomóc po prostu zostałam pozostawiona sama sobie ze swoim problemem. Uważam rok chodzenia do Pani Dr Kłak za stracony, tym bardziej, że staram się z mężem o drugie dziecko.... jestem na prawdę zawiedziona... uważałam Panią Doktor za fachowca, za lekarza, który jest dla ludzi...

Profesjonalizm na każdym polu.Pani dr Katarzyna Kłak to lekarz z powołania.Nigdy żaden lekarz w żadnej innej dziedzinie nie okazał mi tyle zrozumienia.Dzięki Pani Dr Kłak ciąża to był cudowny czas a porody ( rodziłam przy pani dr dwukrotnie)przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki czemu ból był rzeczą nieistotną.Polecam szczerze takiego lekarza.

NIE polecam !!!!!!!!!!!!!!!!! Niedawno rodziłam w Grodzisku Wlkp. spotkałam dr Kłak - bardzo niemiła osoba, wręcz wredna, brak kompetencji.

Masakra, gdyby nie inny lekarz, przez tę Panią wąchałabym kwiatki od spodu. Poronienie, a ona "czyściła" mnie na żywca, bo wściekła była, że stało się to w środku nocy na jej dyżurze - przez to nie mogła się wyspać - no i nie wyczyściła mnie do końca...ech, dziękuje dr Szumskiemu - dzięki niemu żyję...

Mimo,że trudno się do Niej umówić na wizytę szczerze polecam.Chodziłam do Dr Kłak przed ciążą i w czasie ciąży.Jest osobą kompetentną i zawsze dostępną dla swoich pacjentek.Mogłam do Niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy i nigdy nie było problemu.W czsie ciąży też miałam problemy ale dzięki Jej profesjonalizmowi wszystko poszło dobrze.

Lekarz z powołania. Ma ogromną wiedzę, super podejście do pacjentki i świetną pamięć. Polecam!!!