mgr Katarzyna Klimko-Damska

Psycholog, Seksuolog

Pani Kasia, uratowała nam związek. Byliśmy po kilku próbach terapii par i oboje poszliśmy bez przekonania ( z polecenia znajomych) . Nie wiem co z nami zrobiła ale działa. Jest bardzo obiektywna i nikogo nie oszczędza, co bywa irytujące, ale też jest bardzo skuteczne. Raz punktowała mnie innym razem partnerkę. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że zmusza do pracy nad sobą i nie zagłaskuje, co nie znaczy ,że nie jest sympatyczna i otwarta. Dla mnie osobiście było ważne, że bez oporu i skrępowania mogłem swobodnie omawiać kwestie seksualne. Właściwie zawsze wydłużała sesję do pełnej godziny, i nie kończyła spotkania w pół słowa, a takie mieliśmy do tej pory doświadczenia. Naprawdę polecamy tę terapeutkę.

Podczas moich sesji z panią Damską stwierdziłam, nie źle zrozumiała kluczowe kwestie, które chciałam poruszyć. Wierzę, że w pracy terapeutycznej najważniejsze jest słuchanie i zrozumienie punktu widzenia pacjenta, niestety w tym aspekcie usługi nie były świadczone zadowalająco. Co więcej, poczułem u pani Damskiej uprzedzenia. Jej poglądy wydają się skłaniać kierunku negatywnemu postrzeganiu mężczyzn. Negatywnie to wpłynęło na nasze sesje i sprowokowało myśli, które prawie doprowadziły do niefortunnych konsekwencji w moim życiu osobistym, szczególnie w relacji małżeńskim.

osoba bardzo uprzejma,kompetentna. bardzo dobrze tlumaczy problem i metody podejscia do niego. dzieki licznym 'pracom domowym' pacjent uczy sie, ze potrafi sam sobie radzic w wielu sytuacjach. jestem bardzo zadowolona z efektu terapii

Poświęcą pacjentowi dużo czasu, uważnie słucha. Serdecznie polecam

Poświęcą pacjentowi dużo czasu, uważnie słucha. Serdecznie polecam

Bardzo kompetentna osoba, wręcz utalentowana. Potrafiła dokładnie wyczuć naturę moich problemów, zrozumieć mój sposób interpretacji świata, "wejść w moje buty". I wie, co zrobić, żeby coś zmienić. Po ok. 10 wizytach czuję istotne zmiany.

Po pierwszej wizycie, byłam na nią wściekła, że nie powiedziała mi co mam robić, tylko zadała pracę domową, żebym pomyślała na co mam wpływ. Miałam tam więcej nie pójść, ale zaryzykowałam i naprawdę dobrze zrobiłam. Bardzo mi pomogła. Zaczęłam wierzyć w siebie. Nie jest to jednak lekarz, który mówi co zrobić, ale zmusza do pracy nad sobą. Ja jestem na 3x na tak

Pani doktor niekompetentna,nie mam zaufania,czuję się oszukana i zawiedziona.

Pani doktor niekompetentna,nie mam zaufania,czuję się oszukana i zawiedziona.

Nieetyczna, niekompetentna, zawiodła mnie w sytuacji, gdy myślałam, że popełnię samobójstwo. Okłamała mnie, że nie ma dla mnie żadnej formy pomocy i muszę przejść przez kryzys sama. Na szczęście trafiłam do kogoś innego, kto pomógł mi przejść najgorsze chwile w moim życiu.

Świetna w terapii pary, potrafi obiektywnie spojrzeć na problem i pomaga w znalezieniu najlepszego rozwiązania

Pani Kasia rewelacyjnie prowadzi terapię pary, okazuje dużo zrozumienia i pomaga skutecznie rozwiązywać problemy