dr n. med. Katarzyna Kobus-Zaleśna

Ortodonta

Chodzę do pani doktor od roku i zdecydowanie nie żałuję. Miałam duży problem, a pani doktor pięknie leczy mi zęby, widać zdecydowaną poprawę.W dodatku wizyty przebiegają w miłej atmosferze co jest ważne, bo trzeba mieć podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam, pani doktor świetnie leczy moje zęby.

Pani doktor to wspaniała specjalistka,ktora nie boi sie wyzwań. Lekarz godny polecenia w sytuacjach gdy inni rozkładaja ręce,niezwykły czlowiek z poczuciem humoru , zawsze z uśmiechem na twarzy. Dzięki niej mam teraz śliczne, proste ząbki. Bardzo dziękuję za leczenie :)

Pani doktor to wspaniała specjalistka,ktora nie boi sie wyzwań.
Dzięki niej mam teraz śliczne, proste ząbki.
Bardzo dziękuję za leczenie :)

Chodzę do pani Katarzyny na wizyty od kilku miesięcy. Jest naprawdę przesympatyczna. Tłumaczy wszystko, co zamierza zrobić, co jest dla mnie bardzo ważne. Ma podejście do pacjenta. Widać, że lubi to, co robi i spełnia się w swoim zawodzie. Zależy Jej na tym, aby efekt końcowy był taki jaki powinien być. Za każdym razem, kiedy przychodzę na wizytę pokazuje mi postępy w leczeniu i widać, że cieszą ją tak samo jak i mnie :) Jeśli miałabym polecić znajomemu ortodontę, to na pewno poleciłabym panią Katarzynę :)

Nazywam się Magdalena i byłam prawie 3 lata pacjentką Pani dr. Katarzyny Kobus-Zaleśna. Właśnie zdjęłam aparat i pomimo poważnej wady zgryzu moje zęby wyglądają cudownie. Do dziś jak patrzę w lustro mam wrażenie, że to nie jest mój uśmiech tylko sztuczna szczęka. Polecam Panią Doktor, gdyż ma świetny kontakt z pacjentem, jest przemiła, serdeczna i zawsze uśmiechnięta, a przy tym bardzo profesjonalna. Można z nią porozmawiać na wiele tematów. Dba o pacjenta, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet ortodontyczny i Panią Doktor. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

Jestem matką dwóch córek,które od 2,5 roku są pacjentkami Pani Doktor.Własnie zdjęłyśmy aparaty i muszę przyznać,że pomimo poważnej wady zgryzu,zęby moich dziewczyn wyglądają rewelacyjnie. Pani Doktor,to lekarz z powołania.Ma świetny kontakt z pacjentem,jest przemiła,serdeczna i zawsze uśmiechnięta,a przy tym bardzo profesjonalna. Z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet ortodontyczny

Z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet ortodontyczny

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Polanica-Zdrój"?

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13